Gezuar Festat 2017! Fresh Line, vjen me SUPER oferta!   nga FRESH LINE 
Mendoj per ty duke u kujdesur per ty...
Nga ikub.al 16 Dhj
 
0
0

 

          

 

                                          

   Twins Set Oferte

   Per Trupin 

 

         Cmimi: 1550lek-1850lek 

 

.............................................................................................................

 

 

                           

 
  Set Oferte per meshkuj
 
 The absolute for all men! Arome e forte tipike mashkullore  me  sandal wood,lavender per eksperience qe ofron    relaks.Meshkujt jane praktik, per kete arsye ata ndihen me  te familjarizuar me produkte qe absorbohen lehtesisht nga  lekura.Set perfshin #handmade soap,#shower gel, #body    splashes.

 

Cmimi: 3300lek

                         

                                     

 

 

              ..........................................................................................................

 

                                                  

Set Oferte Trupi & Floket

Set Dhurate pse jo dhe per vete kombinimi linjes per trupin dhe linjes per floket, ju ofron zgjidhjen  qe ju pershtatet me shume! Lemon or Cardamon cilado te jete zgjidhja juaj, do ju pelqeje #new #conditioner #cotton & #white tea per floke te bute dhe te hidratuar                                                                            

                                        Cmimi: 2600lek

 

                                                                                                                                              

                              ..........................................................................................................

 

           

                   

Fistik & Bajame

Trupi, Duart, Buzet
 
Cmimi: 3500lek

                                                                                                                

                                                                                                         

 

Natural Cosmetic Company Freshline has found a unique way to make the day sweeter without the calories! #chocolate #vanilla its never to much....

 

 

 

                       

 

    Cokollate & Vanilje

    Trupi, Duart, Buzet
     

     Cmimi: 3500lek                    

                                                                                                      

 

 

 

 

                  ..........................................................................................................      

 

 

                             

                                                                                                 

 

                                                                                           Shea Butter Krem & Shege Eksfoljant

                                                                                               

Cmimi: 2500lek

 

 

Nje kuti druri e punuar ne menyre artizanale, mban me shume kujdes dy nga produktet me te dashura per kujdesin e trupit, shkelqim dhe pamje te shendetshme te lekures tuaj!
 
Seti perfshin:
• Exfoliating Shege Sorbet 200ml
• Krem trupi 200ml
 

                   ..........................................................................................................

 

 

Set Oferte Kardamon & Caj I bardhe

  • Set Trupi, Flokesh, Duart, Sapun Artizanal
  • Kripe Aromaterapi
 

 Cmimi: 3900lek                                                                                             

 

 

                                  

 
                      
 
 
 
 
 
                                           
                       .........................................................................................................                   
 
 
 
Set Oferte me Shege
Shampo & Krem Trupi,Sapun Artizanal
Lip Balm per Buzet, Eksfoljant, Krem Duarsh
 
Cmimi: 3700lek
 
 
 
 
 
 
Set Oferte  Luleshtrydhe
Shampo & Krem Trupi, Eksfoljant, Lip Balm per buzet, Krem Duarsh, Kripe Aromaterapi
 
Cmimi: 2800lek
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
                             .........................................................................................................
 
      
 
 
 
 
Adresa: Rruga: "Abdyl Frasheri" , Libri Universitar, Tirane
Tel: 068 206 6876
Facebook: Fresh-Line-Homemade-Cosmetic-Albania
Instagram:http://Fresh_Line_Albania
Website:http://www.freshline.gr/
 
 
 
Adresa: Qendra tregtare "Gama", Kati 1, Vlore
Tel: 069 3234834
Adresa: Bulevardi "Jakov Xoxa" prane Bar "Rinise" ,Fier
Tel: 069 2938972
Adresa: Zogu i Zi, Qendra Tregtare, Tirana RING Center, Tirane
 
 
 
Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.NBG bank
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Femrat.al
Chez Moi
Nëse do të kishit mundësinë të njihnit të ardhmen
(Do të donit ta mësoni?)

Ikub Promo
Bordo Revista
FILXHANI SOT

Ne jete duhet te jeni dëshmitarë dhe jo gjyqtare, duhet te p...
RECETA E DITES

Kroketa me patate dhe sallam
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Nuk e di pse parandiej ndarjen

Shfleto artikuj te tjere per: FRESH LINE PRODUKTE BIO PRODUKTE HANDMADE PRODUKTE KOZMETIKE VAJRA BIMORE
Postuar nga: alena
ikub #:
1612160168
Reklame


Reklame
Abissnet


Reklame
DGA_BigBrother9