Albtelecom
Albtelecom
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
 
Emri më i njohur në fushën e dermo-estetikës në vend, tani me një vendndodhje të re!
 
Shperndaje
ikub#: 1612200052
Vivia, emri më i njohur në fushën e dermo-estetikës në vend, që prej këtij muaji i bashkohet gjigandit të mjekësisë dhe shërbimit shëndetësor Spitalit Amerikan, në ambjentet e godinës më të re.
Enela Muhedini
Menaxhere e Klinikës “Vivia”
 
Dhjetori i Festave, në një ndër periudhat më të bukura të vitit, ne kujdesemi të jemi dhurata më e bukur që mund t’i bëni të dashurve, miqve, të afërmve apo kolegëve tuaj. 
 
Klinika Vivia, me një eksperiencë 6 vjeçare, e pozicionuar në Spitalin Amerikan 3, mundëson këtë fundvit oferta dhe surpriza mbi shërbimet, për të gjithë klientët; nga specialistët dhe profesionistët më të mirë shqiptarë dhe të huaj në fushën e dermoestetikës. 
 
“30 % ulje në të gjitha shërbimet për Festat e Fundvitit” është kryefjala jonë në muajin më të bukur të vitit!"
 
 
 
Klinika VIVIA, gjithnjë e më shumë i kushton rëndësi të bukurës, shëndetit, mirëqënies fizike dhe shpirtërore. 
 
Në këtë eksperiencë 6 vjeçare ja kemi arritur të përmbushim me sukses të gjitha pritshmëritë e të gjithë atyre që na kanë besuar ndër vite nëpërmjet:
  • Teknologjisë, aparaturave dhe metodave më moderne; si 
  • Mjekëve me eksperiencë shumë vjeçare nga vendet më të zhvilluara të Europës
  • Kushteve dhe infrastrukturës më të përshtatshme për shërbimet që ofrojmë; 
  • Sigurisë dhe garancisë për trajtime me rezultate të shkëlqyera; si trajtime për hollim dhe rigjenerim të lëkurës, trajtime me lazerat më të fundit, kirurgji plastike nga mjekë të huaj, si dhe eliminimin e variçeve.
 
Ne nuk dimë të ndalemi, sepse edhe për vitin 2017 e në vazhdim, nuk do të mungojnë ofertat, paketat dhe surprizat për të gjithë klientët që do të zgjedhin Klinikën VIVIA. 
 
Nuk ka rëndësi nëse je burrë apo grua, të qënit i kuruar shpreh kulturë dhe emancipim.
 
Ejani në Klinikën VIVIA, në godinën më të re të Spitalit Amerikan 3, në Rr. Sabaudin Gabrani, Godina Nr.2 dhe zbuloni seç mund të bëjmë për Ju! 
 
Postuar: 20 Dhj
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: DERMATOLOGJI ESTETIKE KIRURGJI VIVIA

Albtelecom
loading...
 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Alviero
Chez Moi
Living


Më të lexuarat


Turizmi
Butik AlvieroCopyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved