Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Lëngjet më të mira dimërore për të pastruar organizmin
 
Shperndaje
ikub#: 1612200117
Çfarë ka me te shëndetshme se një smoothie detox për te shijuar gjate ditës?

Çfarë ka me te shëndetshme se një smoothie detox për te shijuar gjate ditës? Një vakt dietik qe shfrytëzon vlerat ushqimore te frutave dhe te perimeve duke i transformuar ne një aleat për linjat. Recetat dhe fantazitë janë te shumta për te kombinuar fruta te ndryshme midis tyre. Ne po ju tregojmë disa.

1. Smoothie me shege, karote dhe molle

2. Smoothie me brokoli, finok, lime dhe mente

3. Smothie me rrepa, karote dhe limon

4. Smoothie me kivi, molle dhe spinaq

5. Smoothie me mango dhe mjaltë

loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: LENGJE ORGANIZEM PASTRIM

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved