Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Tendencat më të bukura të shtrimit të tavolinës për Vitin e Ri
 
Shperndaje
ikub#: 1612210101
Jeni në kërkim të ideve për shtrimin e tavolinave për Vitin e Ri? Ja tendencat më të bukura.
E keni menduar si do ta shtroni tavolinën për Vitin e Ri? Për të mirëpritur vitin 2017 tavolina duhet të shkëlqejë.
 
Ngjyrat e arta dhe të argjendit, shkëlqimi, menuja e pasur në ushqime, mbulesat e qëndisura, vazot me lule, qirinj ose babagjysha të vegjël duhet të jenë pjesë e dekorit të tavolinës tuaj.
 
Tavolina duhet të ketë një pamje elegante dhe fine, ndërsa sigurohuni që atmosfera të jetë e gëzueshme.
 
Ja disa ide të bukura frymëzuese lidhur me shtrimin e tryezës për Vitin e Ri.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: SHTRIMI TAVOLINA TENDENCAT VITI I RI ZBUKURIMI

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved