Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
15 gjërat që nuk mund të mungojnë në shtëpinë e një fashion addicted
 
Shperndaje
ikub#: 1612220123
Kush ndjek modën e di mire se truku për një efekt te veçante qëndron ne interpretimin e tendencave qe përshtaten me bukur me stilin e secilës.

Kush ndjek modën e di mire se truku për një efekt te veçante qëndron ne interpretimin e tendencave qe përshtaten me bukur me stilin e secilës.

Ndonjëherë mjafton te zgjidhni sipas trendëve dhe here te tjera mjafton te guxoni dhe te luani me materialet dhe fantazitë. Dhe nëse është e vërtet se shtëpia është pasqyra e shijeve te çdo njërit ja çfarë nuk duhet te mungoje ne shtëpinë e një fashion addicted për sa i përket edhe arredimit.

loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: FASHION GJERA MUNGESA SHTEPI

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved