Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Festat me fëmijët, si ti bëni magjike
 
Shperndaje
ikub#: 1612240005
Festat e fundvitit janë një mënyrë shume e bukur për te kaluar kohen me fëmijët tuaj, por si ti bëni magjik këto momente dhe plot zbavitje? Ja disa sugjerime origjinale për te kaluar festa te paharrueshme bashke me fëmijët.
Festat e fundvitit janë një mënyrë shume e bukur për te kaluar kohen me fëmijët tuaj, por si ti bëni magjik këto momente dhe plot zbavitje? Ja disa sugjerime origjinale për te kaluar festa te paharrueshme bashke me fëmijët.
Ne te vërtet një nder aspektet me te bukura te festave te fund vitit është sepse na lejon te ngadalësojmë pak ritmet dhe ti dedikoheni me shume njerëzve te dashur. Dhe prindërit e dini mire këtë gjë, festat janë një mënyrë e mire për te kaluar me shume kohe me fëmijët. 
 
1. Organizoni një pizhame party surprize për fëmijët tuaj
Zgjidhni një mbrëmje, duke mbledhur kushërinj apo miq te fëmijëve tuaj dhe organizoni një pizhama party surprize. Mund te organizoni lojëra te ndryshme ne mënyrë qe fëmijët te harrojnë celularet dhe ipad.
 
2. Gatuani bashke biskota
Stimuloni krijimtarinë e fëmijëve tuaj me ndonjë aktivitet zbavitës dhe te nevojshëm ne te njëjtën kohe. Gatuani biskota te thjeshta me forma te ndryshme. Përfshini fëmijët tuaj ne përgatitjen e tyre dhe lërini ato te zgjedhin format sipas dëshirës.
 
3. Realizoni dhurata për çdo te ftuar me ndihmën e fëmijëve tuaj
Mendoni ide te këndshme për dhurata te cilat mund ti realizoni me fëmijët tuaj për te ftuarit. 
 
4. Një pasdite mbi patina
Dedikojini fëmijëve një moment te veçante ne atmosfere te plote festive. Kaloni një pasdite mbi pistat e patinazhit te cilat mund te jene ne qytetin tuaj për te shijuar me mire shpirtin festiv.
 
5. Beni një plak prej dëbore
Shfrytëzoni kohen e ftohte dhe vizitoni vende ku mund te ketë rene bore dhe zbavituni duke krijuar plak prej dëbore, mbase një zbavitje pak vintage por qe vazhdon te pëlqehet edhe nga fëmijët e ditëve te sotme. Mos harroni çdo ide dhe mendim zbavitës është i mirëpritur për te bere qe ditët festive te jene magjike për ju dhe fëmijët tuaj.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: FEMIJA FESTA MAGJIKE

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved