10 trende make upi me të cilat do të obsesionoheni në 2017   
Është koha të hiqni dorë nga buzëkuqi juaj mat…
Nga ikub.al 25 Dhj
 
0
0

Është koha të falenderojmë 2016-ën për trended në makeup si buzëkuqi mat, lapsi-thikë, nuancat e ylberit, etj. Ja disa trende që kemi parë në look-un e yjeve, pasarela, Snaps, Instas, kudo dhe do të përcaktojnë tendencat e grimit për vitin e ardhshëm.

Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


loading...

NBG bank
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Bukuria
Chez Moi
Aziatik, apo perëndimor
(Cilit horoskop do t’i besoni më shumë?)

Ikub Promo
Bordo Revista
FILXHANI SOT

Me mire te të lëndojnë me te vërteta sesa te të lumturojnë m...
RECETA E DITES

Cheesecake me karota dhe karkaleca
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

A tregohem e dobët në këtë rast?

Shfleto artikuj te tjere per: MAKE UP OBSESIONI TREND VIT I RI
Postuar nga: o.zh
ikub #:
1612250040
Reklame
Raiffeisen


Reklame
inTV


Reklame
Abissnet