Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Tapetët modern me forma të parregullta
 
Shperndaje
ikub#: 1612260114
Nder tapetet ne forma jo te rregullta mund te gjeni shume zgjidhje origjinale për te arreduar shtëpinë. nëse keni ndërmend ti jepni një pamje te freskët shtëpisë mund te synoni për modele nga me te ndryshme.

Nder tapetet ne forma jo te rregullta mund te gjeni shume zgjidhje origjinale për te arreduar shtëpinë. nëse keni ndërmend ti jepni një pamje te freskët shtëpisë mund te synoni për modele nga me te ndryshme.

Aksesor te këtij lloji ju lejojnë ti jepni ambientit një pamje ndryshe nuk shume pak kohe. Tapetet e parregullt mund te kenë frymëzim nga natyral apo edhe nga disa must have si për shembull ato me efekt patchwork.Nga salloni tek dhoma e fëmijëve, çdo ambient i shtëpisë mund te duket bukur dhe mikpritës fal këtyre aksesoreve shtëpiake. Me se shumti format për dhomën e fëmijëve janë ato puzzle, ne forme fluture etj.Ne krahasim me tapetet ne forme te rrumbullaket, tapeti jo i rregullt arrin ti jap shtëpisë me shume dinamizëm. Ne fakt janë te shumta brandet qe kane realizuar versione për sallonin dhe dhomën e gjumit te disponueshme ne ngjyra te ndryshme.

loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: FORMA MODERN TAPET

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved