12 avantazhe të një marrëdhënieje në distancë   
Emocionet janë në qiell sa herë takoheni! Dashuria në distancë është një palestër e një çifti perfekt. Kur të lexoni pikat e mëposhtme do ta kuptoni pse...
Nga ikub.al 27 Dhj
 
0
0

1. Kur më në fund takoheni, emocionet mbërrijnë deri në yje dhe e njëjta gjë vlen edhe për të.

 

2. Intensiteti me të cilin jetoni momentet e kaluara së bashku nuk mund të krahasohet me asgjë humane. Do t’u mbeten tatuazh në mendje gjithë jetën.

 

3. Kur nuk e sheh, ke më shumë kohë të lirë për shopping dhe për të organizuar takime me miqtë.

 

4. Keni gjithmonë shumë gjëra për t’i treguar njëri-tjetrit dhe kështu nuk keni shanse të mërziteni.

 

5. Koha që kaloni së bashku është kohë shumë cilësore edhe pse sasia nuk është shumë e madhe.

 

6. Ziheni më pak dhe përpiqeni të mos ndodhë.

 

7. Bëni dashuri duke kaluar në ekstazi totale për shkak të mungesës, dëshirës për të parë njëri-tjetrin, etj.

 

8. Mund të bëni seks edhe përmes telefonit.

 

9. E dini që niveli i besimit në raportin tuaj është shumë i lartë.

 

10. Nëse ndonjë ditë do të donit të ndaheshit, do të kishit gjithë kohën  për të reflektuar pa trauma të mëdha.

 

11. Udhëtoni shumë dhe sa herë takoheni është praktikisht një periudhë pushimesh.

 

12. Kur të shkosh të jetosh me të, raporti juaj do të nisë me avantazhe të një baze ultrasolide. 

Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.Radika Resort
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Femrat.al
Chez Moi
MAX LED WALL Durres
Bukuria
(A do ta shfrytëzonit atë për karrierë?)

FILXHANI SOT

Ndërkohë qe meshkujt tregojnë aventurat qe nuk i kane pasur ...
RECETA E DITES

Montebioanco, ëmbëlsirë me gështenja
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Mos u mashtroni nga njerëz të tillë


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: o.zh
ikub #:
1612270116

Reklame
Raiffeisen


Reklame
Digitalb
Reklame
inTV


Reklame
Abissnet