11 rituale të “vjedhura” nga njerëzit e lumtur   
E keni dëgjuar shprehjen se lumturia qëndron në gjërat e thjeshta? Ja cilat janë ato...
Nga ikub.al 28 Dhj
 
0
0

1. Filloni të besoni në veten tuaj.

2. Bëni trajtime SPA relaksuese sa më shpesh të mundeni.

3. Shkruani letra dhe shënime të shkurtra dashurie.

4. Jepini ngjyra stresit. Nëse jeni gati të shpërtheni, një libër me figura dhe ngjyroseni.

5. Shijoni një filxhan me çaj të nxehtë.

6. Kufjet në vesh, volumin në maksimum.

7. Gatuani një drekë ose darkë të adhurueshme për veten tuaj.

8. Ushqejini vetes ndjesinë e mirënjohjes.

9. Vetëvlerësimi është çelësi. Duajeni veten tuaj dhe bukurinë tuaj.

10. Nxirrni përfundime. Pranoni atë që ndodhi, falni veten dhe lëreni ta kalojë. Ju heq ndjesinë e peshës dhe fajit.

11. Shkruani mendimet tuaja. Sidomos nëse jeni një person që ankoheni për gjithçka.

 

Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.NBG bank
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Femrat.al
Chez Moi
Klinika Vera-Virhov
Nëse do të kishit mundësinë të njihnit të ardhmen
(Do të donit ta mësoni?)

Ikub Promo
Bordo Revista
FILXHANI SOT

Ne jete duhet te jeni dëshmitarë dhe jo gjyqtare, duhet te p...
RECETA E DITES

Kroketa me patate dhe sallam
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Nuk e di pse parandiej ndarjen

Shfleto artikuj te tjere per: LUMTURIA NJEREZ RITUALI THJESHTESIA
Postuar nga: o.zh
ikub #:
1612280178
Reklame


Reklame
Abissnet


Reklame
DGA_BigBrother9