Grimi i mbrëmjes së vitit të ri: idetë më të bukura për t’u kopjuar   
Zbuloni idetë e grimit për natën e Vitit të Ri në galerinë më poshtë: propozime me shkëlqim, glamour, klasike dhe soft ju presin.
Nga ikub.al 29 Dhj
 
0
0

Sytë dhe buzët vishen glitter, efektet metalizato dhe look-u nude janë gjithmonë “on top”: ja idetë më të bukura për të kopjuar për mbrinjen e ndërrimit të viteve.

Mes tendencave më interesante të momentit spikasin me siguri truket glitter, propozimet për “smokey eye” në tonet e së zezës, grisë, kafes, pa harruar lookun nude monokromatik dhe propozimet e guximshme si buzëkuqi blu.

Jeni gati të zgjidhni grimin tuaj për natën e Vitit të Ri? Shfletoni galerinë dhe bëhuni gati të shkëlqeni gjatë party-ve me ide të zgjedhura nga TuStyle.it!





Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


loading...

NBG bank
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Bukuria
Chez Moi
Aziatik, apo perëndimor
(Cilit horoskop do t’i besoni më shumë?)

Ikub Promo
Bordo Revista
FILXHANI SOT

Me mire te të lëndojnë me te vërteta sesa te të lumturojnë m...
RECETA E DITES

Cheesecake me karota dhe karkaleca
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

A tregohem e dobët në këtë rast?

Shfleto artikuj te tjere per: GRIM KOPJA MBREMJE VITI I RI
Postuar nga: o.zh
ikub #:
1612290023




Reklame
Raiffeisen


Reklame
inTV


Reklame
Abissnet