Ventouris
Si të kombinoni bukur pallton me kuadrate   
Një veshje e domosdoshme e gardërobës dimërore qe çdo femër duhet te ketë, palltot çdo vit rinovohen dhe propozohen ne variante te reja, ngjyra dhe design, ndonjëherë dhe me frymëzim vintage apo me linja futuristike.
Nga ikub.al 30 Dhj
 
0
0

Një veshje e domosdoshme e gardërobës dimërore qe çdo femër duhet te ketë, palltot çdo vit rinovohen dhe propozohen ne variante te reja, ngjyra dhe design, ndonjëherë dhe me frymëzim vintage apo me linja futuristike.

Për sezonin vjeshtë/dimër 2017 palltot femërore marrin interpretime te ndryshme, një pjese nga modelet klasike te se shkuarës dhe një pjese tjetër te propozuara ne një variete shume gjere për te kënaqur çdo shije stili.Te gjata apo te shkurtra, këtë vit palltot ndjekin tendenca te ndryshme dhe prezantohen ne një version me linja te gjera, shpesh oversize dhe ne një game te gjere ngjyrash me pamje pothuaj vintage. Protagoniste te padiskutueshme për dimrin janë palltot me kuadrate ne te gjitha ngjyrat apo fantazitë.1. Pallto me design skocez
E gjate dhe e bute, pallto ideale për te përballuar te ftohin duhet te jete e leshte, me kuadrate te mëdha, me një model pothuajse mashkullor e cila mund te vishen mbi pantallona por edhe mbi një fustan te gjate me taka. Pallto tartan me ngjyra te ndezura është e përshtatshme për te gjitha rastet e kombinuar me një fustan apo dhe me jeans.2. Pallto e leshte me kuadrate
Një pallto e leshte me kuadrate me gjatësi pak siper gjunjëve me ngjyra ne kontrast është ideale për tu veshur me një fustan te leshte apo prej tyli ne raste te veçanta ne ngjyre te zi. Për ato qe dëshirojnë një pamje shik por dhe origjinale, palltoja e gjate me kuadrate prej Kashmir ka një model te gjere e cila mund te vishet me një fustan mini apo me pantallona te gjera.3. Pallto me kuadrate me frymëzim ushtarak
Një tjetër ide për një look te bukur është dhe pallto me kuadrate me frymëzim ushtarak te cilën mund ta vishni me pantallona dhe këpucë sportive. Modelet e shkurtra te palltove me kuadrate janë perfekte për tu veshur super fundeve apo streçeve.4. Pallto me kuadrate plaid
Kjo lloj pallto është veshja ideale nëse preferoni te dukeni elegante por kjo lloj pallto përshtatet bukur edhe me lojën e ngjyrave dhe fantazi.

loading...
Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Femrat.al
Chez Moi
Teoren
Bukurosh, apo macho
(Si do ta preferonit të dashurin? )

Ikub Promo
Bordo Revista
FILXHANI SOT

Nëse sot lidhjet nuk zgjasin shume është sepse përballë çdo ...
RECETA E DITES

Mish derri pikant
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Nuk e di pse parandiej ndarjen

Shfleto artikuj te tjere per: KOMBINIMI KUADRATI PALLTO
Postuar nga: a.k
ikub #:
1612300006


Digitalb


UnionBank