Si të kombinoni bukur çantën me një pallto ngjyrë blu   
Janë te shumta mundësitë kur behet fjale për te zgjedhur se çfarë çante te kombinoni me një pallto ngjyre blu, te përshtatshme me çdo tipologji apo look. Nga çantat pastel deri tek çanta e zeze pa lënë pas dore çantën ngjyre kafe apo atë te kuqe.
Nga ikub.al 03 Jan
 
0
0

Janë te shumta mundësitë kur behet fjale për te zgjedhur se çfarë çante te kombinoni me një pallto ngjyre blu, te përshtatshme me çdo tipologji apo look. Nga çantat pastel deri tek çanta e zeze pa lënë pas dore çantën ngjyre kafe apo atë te kuqe.

1. Çantë e zeze me pallto ngjyre blu

Te kombinoni blunë me te zezën shume shpesh mund te duket e vështirë por ne te vërtet palltoja blu nëse kombinohet me një çante te zeze është shume ne mode midis fashionisteve. Sidomos ne pallto është ne ngjyre te blu te ndezur si bluja kobalt por edhe ajo e erret, ne këtë rast çanta e zeze është ne gjendje te kompletoje veshjen ne mënyrë te rafinuar dhe elegante. Kjo është zgjedhja perfekte për ne pune por edhe gjate ditës.

2. Çante pastel me pallto ngjyre blu

Pallto ngjyre blu mund te kombinohet ne shume mënyra te ndryshme. Një nder kombinimet me te pazakonta por ne te njëjtën kohe edhe shume shik është kombinimi i çantës pastel me një pallto blu. Tonalitetet e zbehta si për shembull roza e zbehte, jeshilja, boje qielli janë perfekte për ti kombinuar me një pallto ngjyre blu sidomos nëse dëshironi ti jepni shkëlqim dhe te dukeni glamour një veshjeje shume serioze dhe njëngjyrëshe.

3. Çante blu dhe pallto dhe blu

Ashtu si ne rastin e çantave për ti kombinuar me një pallto ngjyre kamel edhe për sa i përket palltos blu me një çante ne ngjyre te tille është perfekte. Zgjidhni një çante te se njëjtit tonalitet ose mund te synoni për një nuance bluje ndryshe me te çelur apo me te erret.

4. Çante e kuqe me pallto blu

Dihet, e kuqja dhe bluja janë dy ngjyra te cilat duken bukur se bashku dhe jo vetëm për te krijuar look ne stilin marinar. Nëse pyesni se çfarë çante te kombinoni me një pallto ngjyre blu provoni te kombinoni me pallton tuaj një çantë te kuqe. Çfarëdo lloj sfumature behet fjale si për shembull e kuqe e ndezur apo e shkëlqyer apo ne një tonalitet me te erret, rezultati do te jete me shume efekt.

5. Çante kafe me pallto blu

Te kombinoni çantën kafe me një pallto është padyshim një nder kombinimet me stiloze. Një nder nuancat e kafesë qe kombinohet bukur me një pallto te tille është padyshim kafeja ngjyre lëkure ne mënyrë për ti dhënë një shije retro çdo lloj look-u per diten.

Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.Radika Resort
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Femrat.al
Chez Moi
MAX LED WALL Durres
Bukuria
(A do ta shfrytëzonit atë për karrierë?)

FILXHANI SOT

Suksesi nuk është gjithmonë ai qe shihet me sy te lire.
RECETA E DITES

Lulelakër e aromatizuar
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Tronditja që mora nga përgjigjia e tij ishte e dyfishtë…


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: a.k
ikub #:
1701030002

Reklame
Raiffeisen


Reklame
inTV