Ventouris
Spitali Amerikan, ofertat e 2017 – cilësi në shërbim dhe çmimet më të favorshme    
Si një nga institucionet e para private shëndetësore në vend, Spitali Amerikan është i pari dhe i vetmi spital, i cili vjen në shërbim të pacientëve me ofertat dhe çmimet më të mira për shërbimet shëndetësore.
Nga ikub.al 03 Jan
 
0
0
Nën konsulencën profesionale të specialistëve dhe profesionistëve të Departamentit të Radiologjisë, pranë të tre degëve të Spitalit Amerikan në Tiranë; pacientët do të gjejnë çmimet më të favorshme dhe cilësinë më të lartë në shërbim për ekzaminimet më të rëndësishme dhe kyçe në fushën e radiologjisë.
 
Duke filluar nga muaji Janar deri në muajin Mars 2017, Spitali Amerikan ofron për të gjithë pacientët 30% ulje për çdo Rezonancë Magnetike, ku çmimet fillojnë nga 15.000 lekë:
 
 
si edhe 30% ulje për çdo CT-Skaner, ku çmimet fillojnë nga 9500 lekë:
 
 
Të vendosur dhe të qartë në qëllimin për t’i ofruar pacientëve gjithnjë cilësi në shërbim dhe çmime sa më të favorshme, Spitali Amerikan nuk ndalet këtu. Çdo vizitë mjekësore me mjekun specialist ne të tre degët e Spitalit Amerikan, tani nga 3500 lekë mundësohet me 2500 lekë.
 
 
Spitali Amerikan siguron për të gjithë pacientët, se viti 2017 do të jetë viti ku të gjithë ju do të ndjeheni të sigurt për shëndetin tuaj, do të gjeni përkujdesje dhe trajtimin më profesional mjekësor nga ekipi i mjekëve më të mirë në vend dhe rajon.
 
Ju mund të na kontaktoni në nr. 042 35 75 35 për të rezervuar takim me mjekun specialist.
Chat Online në www.spitaliamerikan.com
 
Spitali Amerikan, përqafoje jetën!
 

 

loading...
Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Shëndeti dhe Fitness
Chez Moi
Teoren
Bukurosh, apo macho
(Si do ta preferonit të dashurin? )

Ikub Promo
Bordo Revista
FILXHANI SOT

Ai qe ka qene aktor i fatkeqësisë tende një dite do behet sp...
RECETA E DITES

Mish derri pikant
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Nuk e di pse parandiej ndarjen

Shfleto artikuj te tjere per: SKANER SPITALI AMERIKAN ULJE CMIMESH VIZITA
Postuar nga: o.zh
ikub #:
1701030057


Digitalb


UnionBank