Meshkujt, 7 sjelljet që bëjnë femrat të dyshojnë për ta   
Cilat janë 7 sjelljet e meshkujve te cilat ju bëjnë te dyshoni për ta?
Nga ikub.al 04 Jan
 
0
0

Cilat janë 7 sjelljet e meshkujve te cilat ju bëjnë te dyshoni për ta? Dihet se femrat tentojnë te hiper analizojnë çdo gjë dhe kur behet fjale për partneret edhe me keq. Perse e bëni? Mbase sepse nuk rezistoni dot nga dëshira për te pasur çdo nen kontroll, mbase sepse jeni mësuar te mendoni tepër. Por ja cilat janë 7 gjerat qe bëjnë te dyshojnë femrat tek partneret e tyre.

1. Një sms ne vend te një telefonate, mbi te gjitha nëse është ne orën e pushimit.

2. Nuk thonë natën e mire. Nëse partneri ju thotë çdo nate, natën e mire dhe një nate nuk e bën atëherë dyshimet rriten.

3. I përgjigjet vone mesazheve. Ti përgjigjet pas një ore sms është me shume se një sinjal alarmi për një femër e cila është mësuar me një kohe me te shkurtër.

4. Mos përgjigja ne telefon është një dyshim i madh për femrat.

5. Vonesat janë nder ato sjellje qe bën femrat te dyshojnë tek partneri i tyre.

6. Miqtë e tij janë një pengese shume e madhe për femrat.

7. Një nder sjelljet e meshkujve me dyshuese është kur partneri nuk ka dëshirë për te bere dashuri.

Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


loading...

NBG bank
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Sex & the city
Chez Moi
Aziatik, apo perëndimor
(Cilit horoskop do t’i besoni më shumë?)

Ikub Promo
Bordo Revista
FILXHANI SOT

Me mire te të lëndojnë me te vërteta sesa te të lumturojnë m...
RECETA E DITES

Makarona në tavë me beshamel
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

A tregohem e dobët në këtë rast?

Shfleto artikuj te tjere per: DYSHIME FEMRA MESHKUJ SJELLJA
Postuar nga: a.k
ikub #:
1701040029
Reklame
Raiffeisen


Reklame
inTV


Reklame
Abissnet