Meshkujt, 7 sjelljet që bëjnë femrat të dyshojnë për ta   
Cilat janë 7 sjelljet e meshkujve te cilat ju bëjnë te dyshoni për ta?
Nga ikub.al 04 Jan
 
0
0

Cilat janë 7 sjelljet e meshkujve te cilat ju bëjnë te dyshoni për ta? Dihet se femrat tentojnë te hiper analizojnë çdo gjë dhe kur behet fjale për partneret edhe me keq. Perse e bëni? Mbase sepse nuk rezistoni dot nga dëshira për te pasur çdo nen kontroll, mbase sepse jeni mësuar te mendoni tepër. Por ja cilat janë 7 gjerat qe bëjnë te dyshojnë femrat tek partneret e tyre.

1. Një sms ne vend te një telefonate, mbi te gjitha nëse është ne orën e pushimit.

2. Nuk thonë natën e mire. Nëse partneri ju thotë çdo nate, natën e mire dhe një nate nuk e bën atëherë dyshimet rriten.

3. I përgjigjet vone mesazheve. Ti përgjigjet pas një ore sms është me shume se një sinjal alarmi për një femër e cila është mësuar me një kohe me te shkurtër.

4. Mos përgjigja ne telefon është një dyshim i madh për femrat.

5. Vonesat janë nder ato sjellje qe bën femrat te dyshojnë tek partneri i tyre.

6. Miqtë e tij janë një pengese shume e madhe për femrat.

7. Një nder sjelljet e meshkujve me dyshuese është kur partneri nuk ka dëshirë për te bere dashuri.

Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.NBG bank
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Sex & the city
Chez Moi
ebuy
Big Brother
(Format i konsumuar apo jo?)

Ikub Promo
Bordo Revista
FILXHANI SOT

Bukuria tërheq syrin, por personaliteti prek zemrën.
RECETA E DITES

Kallamar të mbushur me ton
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Nuk e di pse parandiej ndarjen

Shfleto artikuj te tjere per: DYSHIME FEMRA MESHKUJ SJELLJA
Postuar nga: a.k
ikub #:
1701040029
Reklame


Reklame
Oscal


Reklame
DGA_BigBrother9