4 stile për të ndryshuar pamjen e dhomës së ndenjes   
Hidhuni një sy ideve më poshtë për të arreduar me stil dhe elegancë një soxhorno moderne me ndryshime të vogla dizajni: 4 stile bazë për të transformuar radikalisht dhomën e ndenjes...
Nga ikub.al 07 Jan
 
0
0

Po arredon shtëpinë dhe i ka ardhur radha zonës living? Ose thjesht po mendon t’i ndërrosh pamjen shtëpisë?

Na lejoni t’ju japim disa këshilla. Soxhorno moderne, në ndryshim nga ajo klasike i lejon më tepër transformimet, madje dhe ato radikale dhe të lejon të luash me fantazinë në kërkim të zgjidhjes së duhur.

 

Soxhorno mesdhetare

Një ide mund të jetë ajo e të transformuarit të soxhornos në një kënd mesdhetar. Kjo mund të realizohet duke krijuar një ambient të ndriçuar e me ngjyra . Dritare të mëdha, sipërfaqe blu dhe mure të dekoruara…

Soxhorno skandinave

Nëse preferon prakticitetin, mund të kërkosh për stilin skandinav. Siç e do tradita, bëhet fjalë për një mënyrë të thjeshtë, pothuajse minimalist, praktik dhe esencial më tepër se i dobishëm. Mobilje të linjave të thjeshta, ngjyra neutro të kombinuara me nuanca të plota dhe të vendosura.

Soxhorno industriale

Nëse jeni një tip më origjinal, me siguri do ta vlerësoni këtë stil. Një ambient unik, pikërisht si një fabrikë e fundit të viteve ’80 me mure tullash dhe elemente metali.

Soxhorno elektike

Nuk jeni ende të bindur? Provoni të ndërtoni hapësira të kontaminuara nga stile të ndryshme. Në këtë mënyrë do të krijoni ambiente internene praktike dhe të bukura në të njëjtën kohë.

Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


loading...

NBG bank
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Shtëpia dhe kopshti
Chez Moi
Aziatik, apo perëndimor
(Cilit horoskop do t’i besoni më shumë?)

Ikub Promo
Bordo Revista
FILXHANI SOT

Marrëdhëniet mes njerëzve janë si lulet. Duhet te kujdeseni ...
RECETA E DITES

Vezë të mbushura me peshk ton dhe majonezë
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Për mua ishte dita më e bukur e jetës, pas lindjes së djalit

Shfleto artikuj te tjere per: ARREDIME DHOMA SOXHORNO STIL
Postuar nga: o.zh
ikub #:
1701070033
Reklame
Raiffeisen


Reklame
dga
Reklame
inTV


Reklame
Abissnet