4 tipe femrash që mbeten gjithmonë single   
Te jeni single ju lejon te keni me shume kohe për veten tuaj, te dilni me miket, te mos keni askënd qe ju kërkon llogari dhe te zbaviteni ashtu siç dëshironi.
Nga ikub.al 09 Jan
 
0
0

Te jeni single ju lejon te keni me shume kohe për veten tuaj, te dilni me miket, te mos keni askënd qe ju kërkon llogari dhe te zbaviteni ashtu siç dëshironi. Por te keni një person ne krah është diçka shume e bukur dhe kur jeni single jeni ne kërkim te dëshpëruar për një partner, duke ëndërruar një lidhje si ne përralla, Ne fakt çdo vajze e jeton statusin signle ne mënyrë te ndryshe por midis tyre mund te bëjnë dallim 4 lloje femrash single.

1. Femra single romantike

Femrat single romantike janë ato qe presin princin e kaltër dhe ëndërrojnë një dashuri pasionale por ne te vërtet kane vështirësi te dashurohen sepse kane pritshmëri kaq te larte kundrejt dashurisë qe askush nuk duket se është ne lartësinë e tyre.

2. Femra single qe dëshirojnë te zbaviten

Pas femrave romatike janë ato qe nga njëra ane e marrin me pozitivitet te qenurit single dhe e bëjnë një moto jete. Këto lloj femrash dëshirojnë te jene single dhe zbaviten duke flirtuar apo duke njohur meshkuj te ndryshëm duke përfunduar çdo gjë deri aty.

3. Femrat cinike single

Femrat cinike kundrejt dashurisë janë ato femra qe mundësisht janë zhgënjyer nga një lidhje e mëparshme. Urrejnë meshkujt dhe dashurinë, janë cinike edhe kundrejt mikeve te dashuruara dhe janë shume realiste. Ne te vërtet pas kësaj lloj femre 99% fshihet një vajze single romantike qe ëndërron dashurinë e vërtet.

4. Femrat qe dashurohen çdo dy minuta

Këto lloj femrash janë te ngjashme me ato romantiket por me një diference, qe ne çdo mashkull shohin princin e kaltër. Sapo njohin një mashkull e shohin veten me fustan te bardhe. Sjellja e tyre është shume obsesive kundrejt meshkujve sa qe i bën te largohen prej saj. Pas disa ditësh te qara dhe dëshpërime këto lloj femrash single dashurohen me një mashkull tjetër.

Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.NBG bank
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Sex & the city
Chez Moi
Nëse do të kishit mundësinë të njihnit të ardhmen
(Do të donit ta mësoni?)

Ikub Promo
Bordo Revista
FILXHANI SOT

Ne jete duhet te keni gjithmonë shprese pasi çdo çast është ...
RECETA E DITES

Sallatë me karcof, karkaleca dhe asparagë
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Nuk e di pse parandiej ndarjen

Shfleto artikuj te tjere per: FEMRA SINGLE TIPI
Postuar nga: a.k
ikub #:
1701090040
Reklame


Reklame
Abissnet


Reklame
DGA_BigBrother9