5 këshilla të shëndetshme për të ndjekur për vitin e ri   
Te filloni një diete, te shkoni ne palestër, te mendoni për veten tuaj dhe te kujdeseni për trupin janë vetëm disa nga këshillat e shëndetshme për vitin e ri te cilat mbeten me shume te menduara dhe te idealizuara ne mendimet tuaja ne këtë periudhe.
Nga ikub.al 09 Jan
 
0
0

Te filloni një diete, te shkoni ne palestër, te mendoni për veten tuaj dhe te kujdeseni për trupin janë vetëm disa nga këshillat e shëndetshme për vitin e ri te cilat mbeten me shume te menduara dhe te idealizuara ne mendimet tuaja ne këtë periudhe. Ne te vërtet për sa i përket dietës, fizikut dhe ushqyerjes mjafton pak për te filluar te përballeni me disa këshilla te vogla te cilat mund te jene te rëndësishme për tu kthyer ne forme. Mos bëni betime qe nuk do ti mbani kurrë, apo zgjedhje drastike për sa i përket ushqimit. Ja disa këshilla te mira për ti vene ne praktike çdo dite për tu kthyer shpejte ne forme.1. Reduktoni sheqerin dhe kripen.2. Përdorni numëruesin e hapave3. Mos harroni vaktet e ndërmjetme4. Përpiquni te mbani ekuilibrin e duhur gjate ditës për sa i përket ngrënies.5. Pini me shume ujë, cajra dhe smoothie


 

Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


loading...

NBG bank
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Shëndeti dhe Fitness
Chez Moi
Aziatik, apo perëndimor
(Cilit horoskop do t’i besoni më shumë?)

Ikub Promo
Bordo Revista
FILXHANI SOT

Me mire te të lëndojnë me te vërteta sesa te të lumturojnë m...
RECETA E DITES

Cheesecake me karota dhe karkaleca
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

A tregohem e dobët në këtë rast?

Shfleto artikuj te tjere per: KESHILLA SHENDETI VITI
Postuar nga: a.k
ikub #:
1701090098
Reklame
Raiffeisen


Reklame
inTV


Reklame
Abissnet