Si të zbukuroni shtëpinë për Shën Valentin me krijimet tuaja   
Ide të thjeshta dekori që mund të bëni vetë për Shën Valentinë.
Nga ikub.al 09 Jan
 
0
0
Shën Valenti ose Dita e të Dashuruarve është e mbushur me zemra, ngjyra të kuqe, detaje dhe dekore romantike në mënyrë që njerëzit të shprehin sa më shumë ndjenjat e tyre. Ja disa ide të bukura si të mund të dekoroni shtëpinë thjeshtë dhe në mënyrë origjinale për Shën Valentin.
Bëni një zemër të madhe me tullumbace dhe lidhini me njëra tjetër. Po të dëshironi mund tu shtoni edhe detaje lulesh në to.
Bëni zbukurime me trëndafila. Lidhini ato në një pe dhe vendosini nëpër muret e shtëpisë.
Zbukuroni shtëpinë me qirinj aromatikë në formë zemre.
Formoni zemra me lule artificiale dhe vareni ato në mure .
Krijoni objekte me detaje romantike si lule dhe zogj. 
Krijoni pemën tuaj të dashurisë. Merrni disa degë të thara dhe ngjitini ose varini në to zemra prej letre dhe zogj lodër.
Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


loading...

NBG bank
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Shtëpia dhe kopshti
Chez Moi
Aziatik, apo perëndimor
(Cilit horoskop do t’i besoni më shumë?)

Ikub Promo
Bordo Revista
FILXHANI SOT

Ndonjëherë gjeja me e mire qe mund te bëni është te mos mend...
RECETA E DITES

Kastravec të mbushur me arra
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Për mua ishte dita më e bukur e jetës, pas lindjes së djalit

Shfleto artikuj te tjere per: DEKORI IDE KRIJUESE SHEN VALENTINI SHTEPIA ZBUKURIMI
Postuar nga: Kokonozi
ikub #:
1701090093
Reklame
Raiffeisen


Reklame
inTV


Reklame
Abissnet