Digicom
Digicom
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
Çfarë këpucësh të kombinoni me një fund lëkure për në dimër
 
Shperndaje
ikub#: 1701090007
Është një veshje must have për këtë sezon, por çfarë këpucësh te kombinoni me një fund lëkure ne dimër?

Është një veshje must have për këtë sezon, por çfarë këpucësh te kombinoni me një fund lëkure ne dimër? Po ju sugjerojmë disa ide glamour nga te cilat mund te merrni frymëzim për te zgjedhur modelin e këpucëve te duhur për fundin tuaj te lëkurës. Kështu rruge te lire për këpucë sneakers, pumps apo çizme te gjata.

1. Çizme te gjata dhe fund prej lëkure

Çizmet e gjata janë shume ne tendence për këtë dimër, ashtu sikurse dhe fundi i lëkurës i cili konformihet si një veshje e cila mund te kombinohet me çdo gjë. Nëse fundi juaj i lëkurës është i shkurtër mund ta vishni me një pale çizme te gjata duke preferuar modelet e sheshta për një look me casual apo me taka te larta për ti dhënë veshjes një pamje seksi.

2. Këpucë pumps me fund lëkure

Fundi prej lëkure mund te vishet ne shume mënyra te ndryshme. Për kohen e lire me shik apo dhe për ne zyre. Kombinoni fundin tuaj te lëkurës nëse ai është i ngushte pas trupit dhe e gjatësi te mesme me një pale këpucë pumps me taka te mesme apo te larta sipas dëshirës tuaj dhe do te dukeni perfekte.

3. Sneakers me fund lëkure

Sneakers mund te kombinohen me çdo gjë. Për te bere me casual fundin e lëkurës visheni me një pale sneakers me ngjyre apo ne stilin retro. Komoditeti i këpucëve te gjimnastikës është ideal nëse preferoni ta vishni me një minifund prej lëkure dhe kombinohet edhe me model pencil skirt me gjatësi deri tek gjunjët.

4. Çizmet e shkurtra me fund lëkure

Për te preferuar një pamje glamour rock me një fund prej lëkure sidomos nëse është i shkurtër mund ta vishni me një pale çizme te shkurtra. Një tjetër kombinim shume stiloz është ai me biker boots dhe anfib shume ne tendence për këtë sezon dhe perfekt për tu veshur qofte këmbëzbathur ashtu dhe me geta te trasha.

5. Këpucë te sheshta me fund prej lëkure

Edhe këpucët e sheshta mund te vishen me fund prej lëkure. Nder modelet me te përshtatshme për këtë veshje janë mokasinet klasik apo dhe këpucët Oxford.Ventouris
ventouris


Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: FUNDI KEPUCE LEKURA

loading...


*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Alviero
Chez Moi
Living

Digicom

Më të lexuarat


Turizmi
Butik Alviero


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved