Ide të bukura për të dekoruar kuzhinën   
Te arredoni dhe dekoroni një ambient te shtëpisë duke shpenzuar pak është e mundur. Për këtë arsye, për shembull nëse kuzhina juaj ju duket pak e zbukuruar mund ta rinovoni apo dekoroni pa qene e nevojshme te shpenzoni shume para.
Nga ikub.al 10 Jan
 
0
0

Te arredoni dhe dekoroni një ambient te shtëpisë duke shpenzuar pak është e mundur. Për këtë arsye, për shembull nëse kuzhina juaj ju duket pak e zbukuruar mund ta rinovoni apo dekoroni pa qene e nevojshme te shpenzoni shume para.

Ju mjaftojnë disa këshilla te vogla për te bere qe ky ambient i shtëpisë te duket i bukur pa qene ne nevojshme te ndryshoni te gjithë arredimin. Por atëherë çfarë te bëni për te dekoruar kuzhinën?

Fillimisht siç mund ta dini ekzistojnë kompani te mëdha te cilat prodhojnë dekore te ndryshme dhe aksesor për kuzhinën me një kosto te ulet.

Ne alternativ mund te bëni blerje on line ku është e mundur te gjeni okazione te ndryshme për sa i përket dekorit te shtëpisë. Ose nëse preferoni mund te bëni ju vet gjera te bukura për te zbukuruar kuzhinën tuaj.

Për ti ndryshuar menjëherë pamjen kuzhinës dhe ta bëni atë edhe me mikpritëse mund te preferoni te vendosni bime aromatike te cilat te jene ne dukje.

Nëse dëshironi ti jepni me shume ngjyra kuzhinës merrni kavanoza prej xhami me mbyllje hermetike dhe mbushni çdo njërin prej tyre me produkte ushqimore qe keni ne dollapët tuaj si për shembull makarona, bathe, biskota etj.

Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.Radika Resort
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Shtëpia dhe kopshti
Chez Moi
MAX LED WALL Durres
Bukuria
(A do ta shfrytëzonit atë për karrierë?)

FILXHANI SOT

Ndërkohë qe meshkujt tregojnë aventurat qe nuk i kane pasur ...
RECETA E DITES

Pilaf miks
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Mos u mashtroni nga njerëz të tillë


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: a.k
ikub #:
BUKURIA DEKOR IDE KUZHINA
1701100103

Reklame
Raiffeisen


Reklame
Digitalb
Reklame
inTV


Reklame
Abissnet