15 jelekë pellushi për t’u përfituar nga uljet e 2017-ës   
Së bashku me uljet, jelekët ekopeliçe në modë për dimrin 2017 janë një mundësi për të mos u humbur...
Nga ikub.al 11 Jan
 
0
0

Jeleku prej pellushi është një veshje e cila i jep look-ut tuaj një pamje të egër, pa u transformuar në një veshje të tribune të Mongolisë dhe gjithashtu ju mban ngrohtë. Me një veshje kaq ekstreme, lind pyetja shekullore: çfarë vishet poshtë një jeleku të tillë?

Qëndroni në temat folk me fustane me printe të buta, bluza mëndafshi dhe xhaketa të gjata me pantallona skinny nëse kërkoni një look më agresiv. Një këshillë reale: Me xhaketa dhe pallto mund t’i vishni nëse keni shpatulla të ngushta.

Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


Sugjerime për shopping
1.
Fustane
6.
Syze
2.
Xhaketa dhe pallto
7.
Këpucë
3.
Funde
8.
Çanta
4.
Bluza
9.
Orë
5.
Bizhuteri
10.
Veshje për meshkuj

Radika Resort
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Moda
Chez Moi
MAX LED WALL Durres
Bukuria
(A do ta shfrytëzonit atë për karrierë?)

FILXHANI SOT

Mos e gjykoni kurrë një situate ne te cilën nuk jeni gjendur...
RECETA E DITES

Salmon me brokoli
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Tronditja që mora nga përgjigjia e tij ishte e dyfishtë…


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: o.zh
ikub #:
2017 JELEK PELLUSH ULJA
1701110022

Reklame
Raiffeisen


Reklame
Digitalb
Reklame
inTV


Reklame
Abissnet