4 këshilla kujdesi për flokët nga Kate Middleton   
Dukesha e Kembrixhit është parë gjithmonë me flokë perfektë në çdo dalje të saj.
Nga ikub.al 11 Jan
 
0
0
Flokë të butë dhe të shkëlqyeshëm, të kapur në mënyrë perfekte ose me valëzime të buta, të zbukuruar me aksesorë ose jo, Kate Middleton gjithmonë ka pasur një stilim flokësh për tu pasur zili.
 
Ja 4 këshilla që Middleton jep për mirëmbajtjen dhe stilimin e bukur të flokëve.
 
1-Mbajini gjithmonë flokët me volum. Volumi do i bëjë flokët të duken të mrekullueshëm.
 
2-Përdorni një model flokët që ju pëlqen dhe ju shkon. Sido që ti mbani të kapura se të lëshuara sigurohuni që floku të jetë i lëmuar dhe me shkëlqim. Modeli duhet të jetë i tillë që të ndiheni rehat dhe të sigurt gjatë gjithë ditës.
 
3-Kapini gjithmonë flokët në raste kur ka erë, lagështi të madhe, ose thjeshtë floku nuk është në gjendjen e tij më të mirë. Edhe në këto raste sigurohuni që ti jepni volum flokëve dhe ato të jenë të fiksuar mirë.
 
4-Përdorni aksesorë për flokët. Rrjetat e përdoruar për të mbajtur siç duhet topuzin, karficat apo kapelet janë një zgjedhje elegante dhe e guximshme që mund të bëni për flokët tuaj.
Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


loading...

NBG bank
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Bukuria
Chez Moi
Aziatik, apo perëndimor
(Cilit horoskop do t’i besoni më shumë?)

Ikub Promo
Bordo Revista
FILXHANI SOT

Marrëdhëniet mes njerëzve janë si lulet. Duhet te kujdeseni ...
RECETA E DITES

Vezë të mbushura me peshk ton dhe majonezë
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Për mua ishte dita më e bukur e jetës, pas lindjes së djalit

Shfleto artikuj te tjere per: FLOKET KATE MIDDLETON KESHILLA KUJDESI STILIMI
Postuar nga: Kokonozi
ikub #:
1701110099
Reklame
Raiffeisen


Reklame
dga
Reklame
inTV


Reklame
Abissnet