Kombinimet më të bukura të veshjeve për dimër 2017   
Nuk keni pse të hiqni dorë nga stili dhe moda vetëm se është ftohtë.
Nga ikub.al 11 Jan
 
0
0
Editorët e revistave të modës, blogerat, modelet, yjet sjellin trendet më të reja me veshjet e tyre si në jetën e përditshme ashtu edhe në ceremonitë elegante. Dimër 2017 vjen me trende të reja, ngjyra dhe aksesorë të guximshëm edhe në këto ditë të ftohta.
 
Zbuloni të gjitha kombinimet më të bukur, nga të cilat mund të frymëzoheni për veshjen tuaj të radhës.
Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


Sugjerime për shopping
1.
Fustane
6.
Syze
2.
Xhaketa dhe pallto
7.
Këpucë
3.
Funde
8.
Çanta
4.
Bluza
9.
Orë
5.
Bizhuteri
10.
Veshje për meshkuj

Radika Resort
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Moda
Chez Moi
MAX LED WALL Durres
Bukuria
(A do ta shfrytëzonit atë për karrierë?)

FILXHANI SOT

Ndërkohë qe meshkujt tregojnë aventurat qe nuk i kane pasur ...
RECETA E DITES

Montebioanco, ëmbëlsirë me gështenja
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Mos u mashtroni nga njerëz të tillë


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: Kokonozi
ikub #:
1701110030

Reklame
Raiffeisen


Reklame
Digitalb
Reklame
inTV


Reklame
Abissnet