Tendencat e ndriçimit për ta transformuar dhomën në një vend ëndrrash...   
Ja tendencat që i transformojnë dhomat tuaja në ambiente magjike.
Nga ikub.al 11 Jan
 
0
0

Dritat janë si bizhuteritë: këto të fundit i bëjnë të pagabueshme fustanet tuaj, kurse të parat shërbejnë që dhoma juaj të ndriçojë si kurrë më parë. Mund t’i vendosni në koka krevatesh, mure, korniza pasqyrash, etj...dhe dhoma juaj ndriçohet krejtësisht.

Kjo tendencë dritash të vogla ka marrë një zhvillim të ri dhe ka ndodhur pikërisht pas festave. Llambat e vogla mbi krevat apo mbi sipërfaqet e dyshemeve. Nuk ka rëndësi nëse ndiheni komod mes këtyre fijeve, çdo gjë do të jetë më e shndritshme. Një këshillë e vogël: mbajini të mbledhura lëmsh!

Mund t’i vendosni edhe mbi jastëkë apo mbi tavolina. Ose të dekoroni shkallët. Idetë janë shumë. Mund të kërkoni edhe në internet për vendosjen e tyre.

Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


loading...

NBG bank
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Shtëpia dhe kopshti
Chez Moi
Aziatik, apo perëndimor
(Cilit horoskop do t’i besoni më shumë?)

Ikub Promo
Bordo Revista
FILXHANI SOT

Me mire te të lëndojnë me te vërteta sesa te të lumturojnë m...
RECETA E DITES

Makarona në tavë me beshamel
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

A tregohem e dobët në këtë rast?

Shfleto artikuj te tjere per: DHOMA ENDRRA NDRICIM TENDENCA
Postuar nga: o.zh
ikub #:
1701110046
Reklame
Raiffeisen


Reklame
inTV


Reklame
Abissnet