Pastiçeri Dajana, ëmbëlsi pafund
 
Shperndaje
ikub#: 1701170025
Ku shija ndërthuret me të bukurën...
FOTO GALERI
 
Pastiçeri Dajana, me një eksperiencë disa vjeçare në tregun e embëlsirave, e ka filluar aktivitetin e saj si biznes familjar në vitin 1998. 
 
Gama e produkteve është shumëfishuar dhe tashmë ne jemi pranë klientëve tanë në çdo rast gëzimi familjar duke ju ofruara tyre përveç ëmbëlsise dhe konsulencë për raste dasmash, ditëlindje dhe evente të tjera. 
 
 

 

 

Embëlsia pa fund që dhuron Pastiçeri Dajana ndërthuret me cilësine e produkteve që ofrojmë dhe kreativitetin e punimeve tona, me çmimet më konkuruese në treg. 
 
 
TORTA
 

 

 
Çdo produkt me logon Dajana e gjeni ekskluzivisht vetëm në dyqanet tona në disa qytete të Shqipërise si Tirane, Korçë, Pogradec etj. 
 
Ne jemi pranë jush me larminë e :
                   
                    1. Cokollatave dhe bonboneve të ndryshme
                    2.  Biskotave dhe amaretave
                    3.  Embëlsirave me sherbet
                    4.  Pastave
                    5.  Tortave dhe punimeve dekorative
 
 
Të gjitha punimet tona aksesohen online në Facebook dhe Instagram "Pasticeri Dajana Tirane", ku mund të bëhen edhe porositë.
 
 
Pastiçeri Dajana  /   Ëmbëlsi pafund !!
 
Informacion kontakti:
 
Adresa: Rruga Him Kolli sipër Kishës Katolike tek rruga e Kavajës
 
Tel: +355 69 54 45 937 / +355 69 47 76 065 (What's app/Viber)
 
Ju mirëpresim !!!

loading...
Shfleto artikuj te tjere per: EMBELSI PASTICERI DAJANA SHIJA TORTA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved