6 modelet çantave që do mbizotërojnë në 2017
 
Shperndaje
ikub#: 1701250057
Po mendon i për një çantë të re? Ja ku duhet të fokusoheni.
Çantat më trend për vitin 2017 do të shprehin personalitetin dhe karakterin e femrës që e mban, duke u larguar kështu nga çantat konservatore që ishim mësuar deri më sot.
 
Këtë vit gjithçka është e lidhur me ngjyrat, format, detajet e theksuara, format e strukturuara mirë, çantat e vogla etj. Pjesa më e madhe e çantave do të jenë më rrip të gjatë që mbahen në supe.
 
Ja 6 modelet më të bukura të çantave që do të jen trendi mbizotërues për vitin 2017.
1-Çanta Gucci me ngjyra, detaje dhe qëndisje unike.
2-Çanta e vogël rrumbullake me rrip të gjatë. Kjo do të jetë çanta që do të mbahen në 12 muajt e vitit.
3-Çanta lëkurës e strukturuar dhe me kapak. Një model klasik që personalizon pushtetin, klasin dhe feminilitetin. Ngjyrat e kësaj çante duhet të jenë unike si ngjyra e diellit apo roza e ëmbël.
4-Çanta e vogël me rrip të gjatë. Kjo është e vlefshme për festat dhe mbrëmjet ku gjithçka ju duhet janë paratë dhe një buzëkuq.
5-Çanta e madhe që nxë gjithçka. Detaji i vetëm që duhet në këtë çantë është të ketë ngjyra të forta në formën e vijave, luleve apo çdo lloj dizenjo tjetër.
6-Çanta me forma unike që duken si lodra. Ato mund të jenë gjithçka, në formë trëndafili, kokë maceje, makine, buzëkuqi etj.
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: CANTA CANTA VOGEL MODA TRENDET 2017

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved