9 rregulla për të punuar më mirë në kompjuter   
Ja disa këshilla te thjeshta për tu lejuar te punoni mire me kompjuter.
Nga ikub.al 27 Jan
 
0
0
Ne ditët e sotme janë te paket njerëzit qe nuk mund te punojnë ne kompjuter për te gjithë ditën ose te paktën për një pjese. Ja disa këshilla te thjeshta për tu lejuar te punoni mire me kompjuter.
 
1. Instaloni ne mënyrë korrekte kompjuterin
 
2. Zgjidhni një ekran te mire
 
3. Përdorni një karrige te mire dhe sistemohuni duke u ndjerë komod.
 
4. Mos harroni te mbroni pulset
 
5. Beni pushime te rregullta.
 
6. Konsumoni shume ujë
 
7. Eliminoni faktorët e stresit
 
8. Beni pak gjimnastikë
 
9. Preferoni te bëni gjimnastike edhe për sytë
Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.NBG bank
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Sex & the city
Chez Moi
Yasmine
Big Brother
(Format i konsumuar apo jo?)

Ikub Promo
Bordo Revista
FILXHANI SOT

Një nga gjerat me te bukura ne bote është te gjesh personin ...
RECETA E DITES

Makarona me sepie dhe kunguj
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Nuk e di pse parandiej ndarjen

Shfleto artikuj te tjere per: KOMPJUTER PUNA RREGULLA
Postuar nga: a.k
ikub #:
1701270102
Reklame


Reklame
Oscal


Reklame
DGA_BigBrother9