Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Si të bëni banjën të bukur si të ishte një sallon?
 
Shperndaje
ikub#: 1701280006
Keni dëshirë te ri organizoni banjën tuaj për ta bere me praktike, intime dhe mikpritëse?
Keni dëshirë te ri organizoni banjën tuaj për ta bere me praktike, intime dhe mikpritëse? Po ju tregojmë disa ide nga te cilat mund te merrni frymëzim ne mënyrë qe te mos gaboni.
 
Do ju mjaftoje te zgjidhni stilin qe keni dëshirë te transmetoni, elementet e arredimit protagonist dhe ngjyrat e duhura me këtë stil.
 
Një detaj me shume do te bënte qe banja juaj te duhej me stil, çfarë do te mendonit për një vaske freestanding? Mësoni te miksoni shume stile për te pasur një tualet mikpritës dhe krijues.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: BANJA BUKUR SALLON

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved