Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Mermeri për të arreduar shtëpinë me stil
 
Shperndaje
ikub#: 1702010097
Ne kuzhine, ne banje, ne sallon dhe ne ambiente te tjera arredimi minimal, mermeri është një material qe kthehet ne mode.
Ne kuzhine, ne banje, ne sallon dhe ne ambiente te tjera arredimi minimal, mermeri është një material qe kthehet ne mode. 
 
Dikur mermeri ishte materiali qe nuk mund te mungonte ne arredimet luksoze, i kushtueshëm dhe i vështire ne punim ai ka qene baza e krijimit te veprave te artit te çdo kohe. Sigurisht ekzistojnë shume lloje mermeri dhe siç mund ta dini kostoja e tij është shume e larte. 
 
Por megjithatë për te arreduar me mermer mjafton te dini te përdorni këtë material ne sasinë e duhur për ti dhënë shtëpisë një look elegant dhe luksoz pa qene e nevojshme te shpenzoni shume.
 
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: ARREDIM MERMER SHTEPI

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved