5 lëvizje dhe 5 minuta për të tonifikuar gjithë trupin
 
Shperndaje
ikub#: 1702020091
Kudo që të jeni...

Është e vërtetë! Për 5 minuta dhe me 5 lëvizje, ju mund të tonifikoni gjithë trupin. Perfetke për ata që udhëtojnë gjatë fundjavave, këto ushtrime nuk kërkojnë pajisje  dhe mund të realizohen kudo. Vendosni matësin në telefonin tuaj dhe bëhuni gati të digjni kalori.

1.

Push-ups me një këmbë

2. Ushtrime që forcojnë muskujt e të pasmeve

3. Ulje-ngritjet formë V-je

4. Ulje-ngritje anësore

5. Squat-sa të gjera

loading...
Shfleto artikuj te tjere per: LEVIZJA MUSKUJ TONIFIKIM USHTIMET

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved