Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Si të dekoroni shtëpinë me mure mermeri
 
Shperndaje
ikub#: 1702030040
Ide stil për një shtëpi luksoze.
Mermeri është një material elegant dhe i bukur për tu parë dhe nuk del lehtësisht nga moda. E keni menduar ndonjëherë ta bëni mermerin pjesë të dekorit të mureve të shtëpisë? Ky është një nga trendët më të bukur dhe të sofistikuar të momentit. 
 
Mermeri do e bëjë shtëpinë tuaj të duket edhe më luksoze dhe unike në stil. Ato mund ti vendosni në mure si pllaka mermeri ose mund ta vendosni si një pllakë të tërë në të gjithë sipërfaqen e murit. 
 
Mermeri krijon një idenë e një dekori të thjeshtë dhe të pastër, ku çdo gjë në shtëpi duket elegante. Por mund të përdorni edhe mermer të errët duke krijuar një pamje shik dhe të guximshme, sidomos në tualetin tuaj.
 
Ja disa ide si të dekoroni muret me mermer.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: DEKORI MERMER MURI SHTEPIA

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved