Fustanet sirenë, modelet më të bukura   
Fustanet e nuseve ne stilin sirene gjithmonë kane qene protagoniste ne koleksionet e brandeve leader ne këtë sektor.
Nga ikub.al 04 Shk
 
0
0
Fustanet e nuseve ne stilin sirene gjithmonë kane qene protagoniste ne koleksionet e brandeve leader ne këtë sektor. Fillimisht te menduar për te nxjerre ne pah fizikun ne forme ore rëre me pas ato u përshtaten dhe për një siluete te kolme.
Fustanet e nuseve ne stilin sirene prej tyli, mëndafshi, organze janë propozuar me buste ne forme zemre, me shpine te zbuluar me ose pa bisht.
 
Ne fushën e fustaneve te nuseve prej tyli propozimet janë te shumta. Koleksionet e 2017 për sa i perket fustaneve sirene përfshijnë modele për te gjitha shijet me buste te qëndisur me fund pas trupit dhe me bisht qe nisin ne lartësinë e gjunjëve.
 
Fustanet e nuseve prej mikado dhe ne përgjithësi prej mëndafshi janë një zgjedhje gjithmonë me e preferuar midis femrave moderne. Pëlhura mikado paraqitet ne modele minimal chic apo me te vendosur por edhe ne versione te kombinuara me mëngë te qëndisura te gjata apo midi dhe shpine te zbuluar.
 
Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


loading...

NBG bank
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Dasma
Chez Moi
Aziatik, apo perëndimor
(Cilit horoskop do t’i besoni më shumë?)

Ikub Promo
Bordo Revista
FILXHANI SOT

Dashuria nuk ka nevoje te jete perfekte, por thjesht duhet t...
RECETA E DITES

Kek me banane dhe çokollate
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Për mua ishte dita më e bukur e jetës, pas lindjes së djalit

Shfleto artikuj te tjere per: FUSTANE MODELE NUSE
Postuar nga: a.k
ikub #:
1702040016
Reklame
Raiffeisen


Reklame
inTV


Reklame
Abissnet