Albtelecom
Albtelecom
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
Fustanet sirenë, modelet më të bukura
 
Shperndaje
ikub#: 1702040016
Fustanet e nuseve ne stilin sirene gjithmonë kane qene protagoniste ne koleksionet e brandeve leader ne këtë sektor.
Fustanet e nuseve ne stilin sirene gjithmonë kane qene protagoniste ne koleksionet e brandeve leader ne këtë sektor. Fillimisht te menduar për te nxjerre ne pah fizikun ne forme ore rëre me pas ato u përshtaten dhe për një siluete te kolme.
Fustanet e nuseve ne stilin sirene prej tyli, mëndafshi, organze janë propozuar me buste ne forme zemre, me shpine te zbuluar me ose pa bisht.
 
Ne fushën e fustaneve te nuseve prej tyli propozimet janë te shumta. Koleksionet e 2017 për sa i perket fustaneve sirene përfshijnë modele për te gjitha shijet me buste te qëndisur me fund pas trupit dhe me bisht qe nisin ne lartësinë e gjunjëve.
 
Fustanet e nuseve prej mikado dhe ne përgjithësi prej mëndafshi janë një zgjedhje gjithmonë me e preferuar midis femrave moderne. Pëlhura mikado paraqitet ne modele minimal chic apo me te vendosur por edhe ne versione te kombinuara me mëngë te qëndisura te gjata apo midi dhe shpine te zbuluar.
 


ventouris
ventouris


Postuar: 04 Shk
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: FUSTANE MODELE NUSE

Albtelecom
loading...
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
FAF
Living

Digicom

Më të lexuarat

Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved