Fustanet e nuseve, në trend janë fjongot   
Fustanet e nuseve për sezonin e ri janë pikërisht me fjongo.
Nga ikub.al 06 Shk
 
0
0

Mbyllni sytë dhe mendoni për një detaj romantik dhe shume femëror, nëse keni imagjinuar një fjongo atëherë do te thotë se jeni ne rrugën e duhur. Fustanet e nuseve për sezonin e ri janë pikërisht me fjongo.Diskrete apo voluminoz por patjetër te rëndësishëm, janë një element klasik te cilat janë bere pjese e koleksioneve me te bukura nga brande te mëdha për sezonin 2017.Brandi Monique Lhuillier ka preferuar ti përdor fjongot për te zbukuruar belin, Oscar de La Renta dhe Rosa Clara i kane preferuar për te dekoruar dekolte te thella ne shpine. Por propozimet janë te shumta kështu nëse i preferoni edhe ju këto detaje zgjidhni fustanin tuaj te nuses me një fjongo.

Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


loading...

NBG bank
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Dasma
Chez Moi
Aziatik, apo perëndimor
(Cilit horoskop do t’i besoni më shumë?)

Ikub Promo
Bordo Revista
FILXHANI SOT

Dashuria nuk ka nevoje te jete perfekte, por thjesht duhet t...
RECETA E DITES

Kek me banane dhe çokollate
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Për mua ishte dita më e bukur e jetës, pas lindjes së djalit

Shfleto artikuj te tjere per: FJONGO FUSTANE NUSE TREND
Postuar nga: a.k
ikub #:
1702060044
Reklame
Raiffeisen


Reklame
inTV


Reklame
Abissnet