Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Jeni bërë nënë? Ja gjërat që kanë ndryshuar tek ju!
 
Shperndaje
ikub#: 1702060055
Kur bëheni nene çdo gjë ndryshon. Mënyra juaj e te menduarit modifikohet dhe filloni te bëni gjera tërësisht ndryshe.

Kur bëheni nene çdo gjë ndryshon. Mënyra juaj e te menduarit modifikohet dhe filloni te bëni gjera tërësisht ndryshe. Me ardhjen e një krijese te re, ndryshojnë edhe zakonet, ditët dhe jeta juaj. Janë mbi te gjitha gjeste te vogla te përditshme qe ju bëjnë te kuptoni se fëmija ju ka pasuruar personalitetin dhe ka modifikuar perceptimin e gjerave.Nëse para se te bëheshit nene, për shembull këmbët për ju kane pasur një imagjinate te shëmtuar dhe me arome te keqe, sot këmbët e tij vogla janë gjeja me e adhurueshme për te puthur dhe nuhatur.

 Ne një fare mënyrë edhe e folura jone ndryshon edhe pse gjate jetës keni qene gjithmonë te forta dhe te pavarura, me lindjen e fëmijës jeni bere me te ëmbla. Filloni te përdorni fjale te bukura dhe përkëdhelëse, për te mos folur për ninullat e shpikura por me rime.Por edhe jeta juaj sociale ndryshon. Do te përpiqeni te programoni çdo gjë, orën e ushqimit, gjumin, lojën etj. Për te mos folur për aperitivet ne diskoteka te cilat kthehen ne një kafe te shpejt apo ne ndonjë pizza me fëmijët e mikeve ne shtëpi. Edhe pse ju ndryshon tërësisht jetës, tek e fundit te bëheni nene është një nder aventurat me te bukura te jetës.

loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: FEMIJA NDRYSHIM NENE

Loading...

Humori
(Cili ju pëlqen më shumë?)


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved