Fustanet e nuseve me lule   
Nga pasarelat e modës se nuseve 2017 kane ardhur veshje romantike dhe tendenca origjinale. Kështu pothuaj te gjitha brandet e specializuar ne këtë sektor kane preferuar modele fustanesh me lule për nuset e ardhshme.
Nga ikub.al 08 Shk
 
0
0

Nga pasarelat e modës se nuseve 2017 kane ardhur veshje romantike dhe tendenca origjinale. Kështu pothuaj te gjitha brandet e specializuar ne këtë sektor kane preferuar modele fustanesh me lule për nuset e ardhshme.

Lulet na pëlqejnë sepse krijojnë një atmosfere romantike dhe elegante duke nxjerre ne pah një nuse te freskët dhe origjinale.

Çelin lulet ne fustanet e nuseve, e reja për 2017 ne fakt është elementi lule. I interpretuar ne variante te shumta nga brandet me te mira ne këtë sektor.

Lule te qëndisura, te aplikuara apo te stampuara, fustanet e nuseve për sezonin e ri duhet te kenë patjetër këtë element dekorues. Ja disa nga propozimet me te bukura te fustaneve te nuseve qe do te jene ne trend për pranverë/verë 2017.

Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


loading...

NBG bank
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Dasma
Chez Moi
Aziatik, apo perëndimor
(Cilit horoskop do t’i besoni më shumë?)

Ikub Promo
Bordo Revista
FILXHANI SOT

Mos prisni kurrë te nesërmen për te shprehur atë qe ndieni s...
RECETA E DITES

Cheesecake me karota dhe karkaleca
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

A tregohem e dobët në këtë rast?

Shfleto artikuj te tjere per: FUSTANE LULE NUSE
Postuar nga: a.k
ikub #:
1702080022
Reklame
Raiffeisen


Reklame
inTV


Reklame
Abissnet