Kostumi i dhëndrit, modelet më të bukura për 2017   
Edhe pse ceremonia e dasmës është për te dy, ne fokus te vëmendjes me se shumti është nusja, fustani i saj dhe çdo gjë tjetër qe ka lidhje me te.
Nga ikub.al 09 Shk
 
0
0

Edhe pse ceremonia e dasmës është për te dy, ne fokus te vëmendjes me se shumti është nusja, fustani i saj dhe çdo gjë tjetër qe ka lidhje me te.

Por një dasme është e bere edhe nga dhëndri qe është gjithashtu i rëndësishëm. Pikërisht për këtë, sot po ju tregojmë se cilët janë kostumet me ne trend për meshkujt për 2017.

Ashtu sikurse gamës se gjere te fustaneve te nuseve edhe kostumet për dhëndër janë te larmishëm, nga kostumi klasik i erret tek ai inovativ me jelek dhe aksesor te përshtatshëm si për shembull papioni, shamia, butonat deri tek smoking.

Një univers ngjyrash qe variojne nga bluja e erret tek grija e erret. Çfarë do stili te keni këto janë modelet ne trend për 2017.

Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.NBG bank
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Dasma
Chez Moi
Nëse do të kishit mundësinë të njihnit të ardhmen
(Do të donit ta mësoni?)

Ikub Promo
Bordo Revista
FILXHANI SOT

Për te qene te lumtur ne jete duhet thjesht t'i lini te vijn...
RECETA E DITES

Qofte peshku me salcë domatesh
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Nuk e di pse parandiej ndarjen

Shfleto artikuj te tjere per: 2017 DHENDER KOSTUMI MODELE
Postuar nga: a.k
ikub #:
1702090037
Reklame


Reklame
Abissnet


Reklame
DGA_BigBrother9