Intimet e duhura për Shën Valentin   
Intimet për te veshur ne 14 shkurt duhet te jene me te vërtet ne lartësinë e rastit.
Nga ikub.al 10 Shk
 
0
0
Intimet për te veshur ne 14 shkurt duhet te jene me te vërtet ne lartësinë e rastit. Frymëzohuni nga idetë qe janë shfaqur ne Instagram. Për festen e te dashuruarve zbresin ne fushe intime te cilat janë ne gjendje për tu bere te ndiheni seksi dhe te sigurta ne vetvete, komplete romantike te qëndisur, robdishan prej tyli dhe body prej dantelle me punim lulesh.
Ne ngjyra qe variojne nga e kuqja pasionale tek e zeza e rafinuar dhe shik por nuk mungojnë edhe nuanca delikate dhe pastel si roza dhe ngjyra e fildishte. Për tu lehtësuar kërkimin e intimeve ideale për Shën Valentin po ju tregojmë disa modele must have te para ne Instagram dhe tendencat e reja nga fashion blogger, modelet dhe brande intimesh me te famshme.
 
1. Kompleti intim
Kompletet intime janë te thjeshta dhe te mrekullueshme. Janë shume te bukur dhe mund ti gjeni ne dizajnë te ndryshme, me zemra te qëndisura dhe ne ngjyra romantike dhe seksi te cilat mund tu nxjerrin ne pah për Shën Valentin.
 
2. Body
Si mund te mos e festoni Shën Valentinin pa pasur një body te ri i cili ju bën te ndiheni shume seksi? 
 
3. Zhupiere
Nëse dëshironi te jeni si Anastasia Steele, protagonistja e 50 hijet e grise te paktën për një dite, zhupiere bën për rastin tuaj. 
 
4. Recipetat e tylit
Nëse nuk keni ende recipeta tyli ne sirtarin tuaj te intimeve është momenti për te blere një te tille. Zgjidhni midis shume propozimeve qe gjenden ne dyqanet e intimeve dhe frymëzohuni nga Instagram për ti kombinuar sa me bukur.
 
5. Kanatjere mëndafshi apo tyli
Kanatjeria e mëndafshit apo tylit është perfekte për ta veshur qoftë ditën ashtu dhe ne mbrëmje, me jeans dhe një triko te ngrohte dhe te bute.
 
6. Baby doll dhe këmishë
Te flini, është një nder sekretet e bukurisë me efikase dhe nëse e bëni duke veshur një baby doll do te keni vërtet një gjumë te ëmbël.
 
Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.NBG bank
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Femrat.al
Chez Moi
ebuy
Ikub Promo
Bordo Revista
FILXHANI SOT

Trashëgimia me e madhe qe prindërit mund t'iu lënë fëmijëve ...
RECETA E DITES

Shishqebap me karkaleca dhe brokoli
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Nuk e di pse parandiej ndarjen

Shfleto artikuj te tjere per: INTIME MODELE SHEN VALENTINI
Postuar nga: a.k
ikub #:
1702100008
Reklame


Reklame
Oscal


Reklame
DGA_BigBrother9