Digicom
Digicom
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
 
Vello, tradicionale dhe inovate për nuset e 2017
 
Shperndaje
ikub#: 1702100047
Propozimet ne fushën e vellove te nuseve për 2017 janë te gjitha shume interesante, krijime te menduara nga firma leader ne sektorin bridal ne versione perfekte për çdo nevoje.

Propozimet ne fushën e vellove te nuseve për 2017 janë te gjitha shume interesante, krijime te menduara nga firma leader ne sektorin bridal ne versione perfekte për çdo nevoje. Vellot e nuseve te gjata, modele me qëndisje tyli, për perla dhe aplikacione te tjera romantike, modele te shkurtra apo te mesme, vello teme pala etj. Ja cilat vello do te jene ne trend për 2017.

1. Vellot e gjate

Vellot e gjata janë gjithmonë ato me te pëlqyerat, zgjedhja e atyre nuseve qe kërkojnë te jene elegante ne ditën e tyre te dasmës. Firma te shumta te cilat kane krijuar vello ne tyl i kane përshtatur bukur edhe me fustanet. Format me pala janë gjithashtu shik duke i preferuar nga shume brande ne koleksionet e tyre.

2. Vellot me qëndisje

Ne kombinim me fustanet e nuseve prej tyli brande te ndryshme çdo vit realizojnë krijime vellosh me qëndisje me se shumti me tyl lulesh ne gjitha modelet e vellove.

3. Vello me aplikacione

Kush preferon një stil me karakteristik por shume femërore dhe romantik janë vellot me aplikacione ne vend te qëndisjes. Firma te ndryshme kane preferuar vello me aplikacione ne gjatësi te ndryshme duke rene ne sy perla apo gurë shkëlqyes ne sipërfaqen e tyre.Ventouris
ventouris


Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: NUSE TRADICIONALE VELLO

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Chez Moi
FAF
facile

Digicom

Më të lexuarat


Teoren


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved