Vello, tradicionale dhe inovate për nuset e 2017   
Propozimet ne fushën e vellove te nuseve për 2017 janë te gjitha shume interesante, krijime te menduara nga firma leader ne sektorin bridal ne versione perfekte për çdo nevoje.
Nga ikub.al 10 Shk
 
0
0

Propozimet ne fushën e vellove te nuseve për 2017 janë te gjitha shume interesante, krijime te menduara nga firma leader ne sektorin bridal ne versione perfekte për çdo nevoje. Vellot e nuseve te gjata, modele me qëndisje tyli, për perla dhe aplikacione te tjera romantike, modele te shkurtra apo te mesme, vello teme pala etj. Ja cilat vello do te jene ne trend për 2017.

1. Vellot e gjate

Vellot e gjata janë gjithmonë ato me te pëlqyerat, zgjedhja e atyre nuseve qe kërkojnë te jene elegante ne ditën e tyre te dasmës. Firma te shumta te cilat kane krijuar vello ne tyl i kane përshtatur bukur edhe me fustanet. Format me pala janë gjithashtu shik duke i preferuar nga shume brande ne koleksionet e tyre.

2. Vellot me qëndisje

Ne kombinim me fustanet e nuseve prej tyli brande te ndryshme çdo vit realizojnë krijime vellosh me qëndisje me se shumti me tyl lulesh ne gjitha modelet e vellove.

3. Vello me aplikacione

Kush preferon një stil me karakteristik por shume femërore dhe romantik janë vellot me aplikacione ne vend te qëndisjes. Firma te ndryshme kane preferuar vello me aplikacione ne gjatësi te ndryshme duke rene ne sy perla apo gurë shkëlqyes ne sipërfaqen e tyre.

Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.NBG bank
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Dasma
Chez Moi
ebuy
Big Brother
(Format i konsumuar apo jo?)

Ikub Promo
Bordo Revista
FILXHANI SOT

Një dashuri e sinqerte nuk mbaron kurrë, ajo mund te ketë di...
RECETA E DITES

Sallatë me pulë, rrush dhe djathë
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Nuk e di pse parandiej ndarjen

Shfleto artikuj te tjere per: NUSE TRADICIONALE VELLO
Postuar nga: a.k
ikub #:
1702100047
Reklame


Reklame
Oscal


Reklame
DGA_BigBrother9