Fustanet e nuseve romantike me pala   
Trendi i ri qe po bën për vete nuset e ardhshme janë palat e buta, te lehta dhe delikate pa detaje te tepruara.
Nga ikub.al 13 Shk
 
0
0

Trendi i ri qe po bën për vete nuset e ardhshme janë palat e buta, te lehta dhe delikate pa detaje te tepruara. Firma leader ne sektorin bridal si Blumarine apo Alberta Ferretti por edhe brande te tjera kane preferuar modele te tilla ne koleksionet e reja te tyre.

Palat janë padyshim një element qe shpesh sjelle ne mendje stilin e viteve 80'. Këto pala janë te rafinuara dhe përbejnë fundet duke i dhënë atyre një pamje voluminoze ne stilin princeshë.

Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


loading...

NBG bank
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Dasma
Chez Moi
Aziatik, apo perëndimor
(Cilit horoskop do t’i besoni më shumë?)

Ikub Promo
Bordo Revista
FILXHANI SOT

Ndonjëherë gjerat e mira shkatërrohen ne mënyrë qe te ndërto...
RECETA E DITES

Tavë me perime
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Për mua ishte dita më e bukur e jetës, pas lindjes së djalit

Shfleto artikuj te tjere per: FUSTANE NUSE PALA
Postuar nga: a.k
ikub #:
1702130026
Reklame
GoTech


Reklame
dga
Reklame
inTV


Reklame
Abissnet