Ventouris
Më shumë familje të lumtura. Fjala e fundit e Fertilizimit In Vitro, vetëm në Spitalin Amerikan   
Falë analizës gjenetike preimplantive, vetëm embrionet e shëndosha do të transferohen në mitrën e nënës...
Nga ikub.al 13 Shk
 
0
0

Të gjitha çiftet që kanë problem me lindjen e një fëmije mund të drejtohen tek Spitali Amerikan në Tiranë i cili falë teknologjisë së avancuar u vjen në ndihmë familjeve shqiptare dhe jo vetëm.

Shefi i departamentit Gjinekologjik Obstetric IVF, Prof.Dr.Hakan Santiroglu pohon se Spitali Amerikan disponon teknologjinë e fundit për sa i përket Fertilizimit In Vitro.

 

 

Një nga risitë që ofron spitali amerikan për të gjithë pacientët e tij në fertilizimin in vitro është analiza gjenetike preimplantive:

“Një nga teknikat e riprodhimit të asistuar që aplikohet në Spitalin Amerikan është analiza gjenetike preimplantive . Kjo teknikë bën të mundur diagnostikimin e të gjithë embrioneve para se ato të transferohen në mitrën e nënës, pra ne jemi të sigurt që po transferojmë embrionet e shëndosha tek nëna duke eliminuar kështu embrionet me anomali gjenetike.”

 

Kombinimi i teknologjisë së fundit me personel të kualifikuar është çelësi i suksesit të Spitalit Amerikan. Të gjitha këto e të tjera na lejojnë që Spitali Amerikan të ketë kushtet më të mira në arritjen e rezultateve të larta deri tani.

 

Kontaktoni ne nr: 042 35 75 35 për te rezervuar takim me mjekun.

Spitali Amerikan, përqafoje jetën!

loading...
Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Nëna dhe fëmija
Chez Moi
Teoren
Bukurosh, apo macho
(Si do ta preferonit të dashurin? )

Ikub Promo
Bordo Revista
FILXHANI SOT

Askush nuk i përket askujt. Njerëzit vijnë ne jetën tone atë...
RECETA E DITES

Vezë të mbushura me peshk ton dhe majonezë
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Nuk e di pse parandiej ndarjen

Shfleto artikuj te tjere per: FERTILIZIM IN VITRO SPITALI AMERIKAN TEKNOLGJIA
Postuar nga: o.zh
ikub #:
1702130057


Digitalb


UnionBank