A duhet t’i them të fejuarit që unaza e tij nuk më pëlqen?   
Pas gjithë tentativave të mia për t’i shpjeguar se çfarë më pëlqen, ai zgjodhi një që ishte e bukur, por që unë nuk e dua në gishtin tim për gjatë gjithë jetës.
Nga ikub.al 14 Shk
 
0
0

Ju e doni partnerin tuaj, por nuk doni të mbani gjatë gjithë jetës në gisht unazën që ai ka zgjedhur për ju. Ju doni ta ndërroni. A është e pranueshme?

Sipas Miss Right Man në një shpjegim për Elle.com, ka sugjeruar që është më mirë të prisni një rast për ta bërë këtë: psh. përvjetori i pestë i martesës. Nuk është e nevojshme të tregoheni e pa edukatë , por edhe nëse përdorni mirësjelljen maksimale për t’ia bërë të qartë që nuk ju pëlqen, përsëri do t’i thyente zemrën dhe do t’i linte një shije të keqe. Asgjë nuk vlen më shumë se dashuria e tij, kështu që mendohuni!

Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.NBG bank
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Femrat.al
Chez Moi
Nëse do të kishit mundësinë të njihnit të ardhmen
(Do të donit ta mësoni?)

Ikub Promo
Bordo Revista
FILXHANI SOT

Për te qene te lumtur ne jete duhet thjesht t'i lini te vijn...
RECETA E DITES

Qofte peshku me salcë domatesh
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Nuk e di pse parandiej ndarjen

Shfleto artikuj te tjere per: FEJESA PELQIM SHIJE UNAZA
Postuar nga: o.zh
ikub #:
1702140084
Reklame


Reklame
Abissnet


Reklame
DGA_BigBrother9