Unazat e fejesës 2017   
Unazat e fejesës janë një nder ato element te cilat nuk mund ti lihen rastit.
Nga ikub.al 14 Shk
 
0
0

Unazat e fejesës janë një nder ato element te cilat nuk mund ti lihen rastit. Dhe nuk behet fjale për faktorin ekonomik, sepse ne treg ekzistojnë shume modele te bukura dhe ekonomike por çështje stili, për te gjetur unazën e përshtatshme për nusen e ardhshme.

Disa çifte preferojnë tradicionalen edhe për sa përket unazave te fejesës por ka dhe te tjerë qe dëshirojnë te qëndrojnë ne një hap me kohen duke ndjekur trendët me te reja.

Nder tendencat e unazave te fejesës për 2017 me siguri shume te dashura janë ato me gurë, solitar me diamant dhe me prerje te rrumbullaket por nuk mbeten me pas edhe prerjet ovale apo kuadrate.

Unazat e fejesës me gurë mund ti zgjidhni ne ngjyra te ndryshme sipas asaj qe përshtatet me mire me karakterin tuaj edhe pse këto unaza kane një stil disi retro por padyshim kane një bukuri pa kohe.

Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.NBG bank
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Dasma
Chez Moi
ebuy
Big Brother
(Format i konsumuar apo jo?)

Ikub Promo
Bordo Revista
FILXHANI SOT

Një dashuri e sinqerte nuk mbaron kurrë, ajo mund te ketë di...
RECETA E DITES

Sallatë me pulë, rrush dhe djathë
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Nuk e di pse parandiej ndarjen

Shfleto artikuj te tjere per: FEJESAM 2017 UNAZA
Postuar nga: a.k
ikub #:
1702140040
Reklame


Reklame
Oscal


Reklame
DGA_BigBrother9