Albtelecom
Albtelecom
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
 
2 mënyra të thjeshta për të bërë flokët me onde
 
Shperndaje
ikub#: 1702150021
Mesa duket janë shume ne mode, i kemi pare ne pasarela dhe ne rruge neper qytete.

Mesa duket janë shume ne mode, i kemi pare ne pasarela dhe ne rruge neper qytete. Për te realizuar flokë me onde nuk është e domosdoshme ti keni shume te gjate. Onde janë pasioni juaj? Teknikat ne këtë video janë te thjeshta për te realizuar një model flokësh ne trend me onde apo te realizuar një pamje romantike. Ndiqni videon për te mësuar hap pas hapi se si mund te realizoni flokët me onde ne mënyrë te thjeshte.ventouris


Postuar: 15 Shk
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: FLOKE MENYRA ONDE

Albtelecom
loading...
 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Chez Moi
Teoren


Më të lexuarat


Butik AlvieroCopyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved