2 mënyra të thjeshta për të bërë flokët me onde   
Mesa duket janë shume ne mode, i kemi pare ne pasarela dhe ne rruge neper qytete.
Nga ikub.al 15 Shk
 
0
0

Mesa duket janë shume ne mode, i kemi pare ne pasarela dhe ne rruge neper qytete. Për te realizuar flokë me onde nuk është e domosdoshme ti keni shume te gjate. Onde janë pasioni juaj? Teknikat ne këtë video janë te thjeshta për te realizuar një model flokësh ne trend me onde apo te realizuar një pamje romantike. Ndiqni videon për te mësuar hap pas hapi se si mund te realizoni flokët me onde ne mënyrë te thjeshte.

Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


loading...

NBG bank
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Femrat.al
Chez Moi
Aziatik, apo perëndimor
(Cilit horoskop do t’i besoni më shumë?)

Ikub Promo
Bordo Revista
FILXHANI SOT

Dashuria nuk ka nevoje te jete perfekte, por thjesht duhet t...
RECETA E DITES

Kek me banane dhe çokollate
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Për mua ishte dita më e bukur e jetës, pas lindjes së djalit

Shfleto artikuj te tjere per: FLOKE MENYRA ONDE
Postuar nga: a.k
ikub #:
1702150021
Reklame
Raiffeisen


Reklame
inTV


Reklame
Abissnet