Ventouris
Fundet e ngushtë, si ti vishni këtë sezon   
Janë prezent ne dollapin tone ne variante te ndryshme dhe na shoqërojnë ne çdo moment te jetës , ne pune, pasditeve me miket, gjate mbrëmjeve ne çift për kohen e lire etj.
Nga ikub.al 15 Shk
 
0
0
Ne mendimet e femrave janë fundet klasike për tu veshur ne zyre ato qe kane një look te përbëre nga këmishë dhe bluze njëngjyrëshe, xhakete dhe dekolte me taka, por fundet e ngushte prej kohesh nuk janë me pjese e një veshjeje zyre por tashme janë pjese intriguese e veshjes tone te përditshme. Janë prezent ne dollapin tone ne variante te ndryshme dhe na shoqërojnë ne çdo moment te jetës , ne pune, pasditeve me miket, gjate mbrëmjeve ne çift për kohen e lire etj.
 
Te njohura me shume me emrin pencil skirt, fundet e ngushte na pëlqejnë sepse janë një veshje shume sensuale. Ne fakt nuk është e thënë te keni një fizik për top modele për te veshur një fund te tille, mjafton te dini ta kombinoni me veshjet e duhura për te mos gabuar.
 
1. Fundi i ngushte + ankle botts
Ne periudhën e dimrit mund te vishni fundin tuaj te ngushte me çizme me taka dhe një pulovër te leshte. Nëse dëshironi te guxoni ne vend te pulovres mund te vishni një bluze crop top me mëngë te gjata dhe nuk do te kaloni pa u vene re.
 
2. Fund i ngushte + dekolte
Për një veshje super shik dhe ne te njëjtën kohe qe mund ta vishni me shume gjera. Visheni fundin tuaj te ngushte te zi me një golf apo këmishë me vija dhe kompletoni me dekolte me taka te larta. Look te këtij lloji janë te perfekt për tu veshur nga mëngjesi ne mbrëmje, qoftë për pune ashtu dhe për mbrëmje.
 
3. Fund i ngushte + sandale me rripa
Nëse dëshironi te vishni sandalet edhe ne dimër mund ti kombinoni ato me një fund te ngushte dhe një bluze te lehte, një triko dhe pallto.
 
4. Fundi i ngushte + këmbale
Nëse jeni te gjata, fiziku juaj është i holle dhe ndjeheni mire edhe pa taka, provoni te kombinoni një pale këmbale me fundin tuaj te ngushtë. Mund te zgjidhni midis modeleve me stampa apo njëngjyrëshe dhe ta vishni me një bluze apo pulovër te leshte.
 
5. Fundi i ngushte + sneakers
Nëse ndjeni veten komode me këpucë te sheshta, ja një kombinim i bukur qe duhet te provoni është ai me atlete. Mund te synoni për një look total black apo te shtoni diçka ne ngjyre gri.
 
6. Fundi i ngushtë + sandale me taka
Sapo temperaturat te ngrihen edhe fundi i ngushte jeans do tu kthehen. Kështu fundin e ngushte pas trupit mund ta vishni me një bluze te bardhe, një çante pochette te madhe dhe sandale te arta ose te synoni për një look total jeans duke e kombinuar me një pale sandale nude.
 
loading...
Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Femrat.al
Chez Moi
Teoren
Bukurosh, apo macho
(Si do ta preferonit të dashurin? )

Ikub Promo
Bordo Revista
FILXHANI SOT

Askush nuk i përket askujt. Njerëzit vijnë ne jetën tone atë...
RECETA E DITES

Ha mirë edhe ne kamping
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Nuk e di pse parandiej ndarjen

Shfleto artikuj te tjere per: FUNDE
Postuar nga: a.k
ikub #:
1702150011


Digitalb


UnionBank