Fustanet e nuseve të shkurtër të gjitha tendencat për 2017   
Fustani i shkurtër i nuseve është bere pjese zyrtarisht ne zemrën e nuseve te ardhshme. Gjithmonë e me shpesh i preferojnë me shume se ato tradicional.
Nga ikub.al 15 Shk
 
0
0
Fustani i shkurtër i nuseve është bere pjese zyrtarisht ne zemrën e nuseve te ardhshme. Gjithmonë e me shpesh i preferojnë me shume se ato tradicional.
Duke filluar nga sipër gjunjëve deri tek një gjatësi midi fustanet e shkurtër kane shume variante te ndryshme për te zbuluar. Për 2017 tendencat janë kryesisht 3, modelet asimetrike, ngjyrat dhe stili i viteve 50'.
 
1. Te shkurtër para, te gjate prapa
Janë fustanet me bisht, asimetrik apo shpesh te përbëre nga dy pjese, pjesa e fundit e mbivendosur. Perfekte për nuse qe dëshirojnë te nxjerrin ne pah këmbët.
 
2. Ngjyrat
Jo vetëm e bardhe por mos prisni as ngjyra te ndryshme te tepruara. Ngjyrat për 2017 mbi fustanet e shkurtër fillojnë nga ngjyra roze delikate tek ngjyra e fildishte antike me pamje tepër te sofistikuar.
 
3. Stili i viteve 50'
E shkuara është gjithmonë ne mode edhe për sa i përket fustaneve te nuseve. Fustanet e shkurtër për 2017 synojnë për një siluete bon ton. Këto modele fustanesh nxjerrin ne pah belin e nuseve dhe kane një gjatësi qe arrin deri tek gjunjët.
 
Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.NBG bank
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Dasma
Chez Moi
Yasmine
Ikub Promo
Bordo Revista
FILXHANI SOT

Trashëgimia me e madhe qe prindërit mund t'iu lënë fëmijëve ...
RECETA E DITES

Shishqebap me karkaleca dhe brokoli
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Nuk e di pse parandiej ndarjen

Shfleto artikuj te tjere per: FUSTANE NUSE TENDENCA
Postuar nga: a.k
ikub #:
1702150026
Reklame


Reklame
Oscal


Reklame
DGA_BigBrother9