Digicom
Digicom
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
 
Fustanet e nuseve të shkurtër të gjitha tendencat për 2017
 
Shperndaje
ikub#: 1702150026
Fustani i shkurtër i nuseve është bere pjese zyrtarisht ne zemrën e nuseve te ardhshme. Gjithmonë e me shpesh i preferojnë me shume se ato tradicional.
Fustani i shkurtër i nuseve është bere pjese zyrtarisht ne zemrën e nuseve te ardhshme. Gjithmonë e me shpesh i preferojnë me shume se ato tradicional.
Duke filluar nga sipër gjunjëve deri tek një gjatësi midi fustanet e shkurtër kane shume variante te ndryshme për te zbuluar. Për 2017 tendencat janë kryesisht 3, modelet asimetrike, ngjyrat dhe stili i viteve 50'.
 
1. Te shkurtër para, te gjate prapa
Janë fustanet me bisht, asimetrik apo shpesh te përbëre nga dy pjese, pjesa e fundit e mbivendosur. Perfekte për nuse qe dëshirojnë te nxjerrin ne pah këmbët.
 
2. Ngjyrat
Jo vetëm e bardhe por mos prisni as ngjyra te ndryshme te tepruara. Ngjyrat për 2017 mbi fustanet e shkurtër fillojnë nga ngjyra roze delikate tek ngjyra e fildishte antike me pamje tepër te sofistikuar.
 
3. Stili i viteve 50'
E shkuara është gjithmonë ne mode edhe për sa i përket fustaneve te nuseve. Fustanet e shkurtër për 2017 synojnë për një siluete bon ton. Këto modele fustanesh nxjerrin ne pah belin e nuseve dhe kane një gjatësi qe arrin deri tek gjunjët.
 


Ventouris
ventouris


Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: FUSTANE NUSE TENDENCA

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Chez Moi
FAF
facile

Digicom

Më të lexuarat


Cineplexx
Teoren


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved