Shenjat treguese që “Ai” është i duhuri   
Në një duel të heshtur, zemra dhe truri gjithnjë grinden për “atë” të duhurin për zemrën të gabuarin për mendjen.
Nga ikub.al 15 Shk
 
0
0

Në një duel të heshtur, zemra dhe truri gjithnjë grinden për “atë” të duhurin për zemrën të gabuarin për mendjen. Takimet romantike mund t’ju konfuzojnë së tepërmi sidomos nëse dilni pas një marrëdhënieje të dështuar. Ndarjet janë të dhimbshme, por fundi i diçkaje paralajmëron një fillim të ri, e për të ditur nëse “Ai” është i duhuri jua tregojnë 5 shenjat e mëposhtme.
 
Ndiheni të lirë për t’u ankuar tek ai, për të folur rreth ndodhive të ditës dhe shprehur shqetësimet.
 
Partneri juaj ka mbështetjen e familjes suaj dhe miqtë
 
E thoni mendimin tuaj, pa ndrojtje dhe pa u ndjerë në faj.
 
Partneri juaj nuk ka frikë për të pranuar një gabim dhe të thotë më fal
 
E fundit, por jo më pak e rëndësishme veprimet flasin më shumë se fjalët.
 
Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


loading...

NBG bank
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Sex & the city
Chez Moi
Aziatik, apo perëndimor
(Cilit horoskop do t’i besoni më shumë?)

Ikub Promo
Bordo Revista
FILXHANI SOT

Dashuria nuk ka nevoje te jete perfekte, por thjesht duhet t...
RECETA E DITES

Kek me banane dhe çokollate
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Për mua ishte dita më e bukur e jetës, pas lindjes së djalit

Shfleto artikuj te tjere per: PARTNER ROMANTIKE SHENJA TAKIME
Postuar nga: a.k
ikub #:
1702150056
Reklame
Raiffeisen


Reklame
inTV


Reklame
Abissnet