Albtelecom
Albtelecom
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
Shenjat treguese që “Ai” është i duhuri
 
Shperndaje
ikub#: 1702150056
Në një duel të heshtur, zemra dhe truri gjithnjë grinden për “atë” të duhurin për zemrën të gabuarin për mendjen.

Në një duel të heshtur, zemra dhe truri gjithnjë grinden për “atë” të duhurin për zemrën të gabuarin për mendjen. Takimet romantike mund t’ju konfuzojnë së tepërmi sidomos nëse dilni pas një marrëdhënieje të dështuar. Ndarjet janë të dhimbshme, por fundi i diçkaje paralajmëron një fillim të ri, e për të ditur nëse “Ai” është i duhuri jua tregojnë 5 shenjat e mëposhtme.
 
Ndiheni të lirë për t’u ankuar tek ai, për të folur rreth ndodhive të ditës dhe shprehur shqetësimet.
 
Partneri juaj ka mbështetjen e familjes suaj dhe miqtë
 
E thoni mendimin tuaj, pa ndrojtje dhe pa u ndjerë në faj.
 
Partneri juaj nuk ka frikë për të pranuar një gabim dhe të thotë më fal
 
E fundit, por jo më pak e rëndësishme veprimet flasin më shumë se fjalët.
 


Ventouris
Albtelecom


Postuar: 15 Shk
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: PARTNER ROMANTIKE SHENJA TAKIME

Albtelecom
 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Digitalb


Më të lexuarat


Butik AlvieroCopyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved