Albtelecom
Albtelecom
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
 
Aksesorët e duhur në shtëpi për një dekor Vintage
 
Shperndaje
ikub#: 1702160022
Sillni sërish në shtëpi stilin dhe arredimin e gjyshërve tanë.
Dekori vintage i shtëpisë është një nga trendet që do të pëlqehet këtë vit. Sigurisht që ai do të jetë i ndërthurur me stilin modern. Ja disa nga objektet vintage që mund ti riktheni sërish në shtëpi, për një stil të bukur, komod, të ngrohtë dhe mikpritës.
 
1-Ora e vjetër me zile. Zëvendësojeni alarmin e zgjimit në celulat me një orë me zile për më shumë stil dhe dekor unikë.
2-Jorganët me shumë tegela dhe ngjyra të ndryshme. Këto ta kthejnë një dhomë të ftohtë në një vend të ngrohtë dhe komod nga i cili nuk dëshironi më të largoheni.
3-Sëndukët e mëdhenj për mbajtjen e rrobave të ndryshme. Zgjidhni një sënduk me ngjyra dhe dizajno të bukura.
4-Tavolina ku kryhet makeup-i. Krijoni një kënd në dhomën e gjumit për një tavolinë të vogël me një pasqyrë të madhe. Në të vendosni të gjitha makeup-et dhe furçat e flokëve. Për më shumë stil zgjidhni një stol me detaje femërore dhe një abazhur vintage mbi tavolinë.
5-Riktheni çarçafët plot ngjyra duke e kthyer krevatin e gjumit në një vepër arti.
6-Riktheni sërish oxhakun në dhomën e ndenjës apo atë të gjumit. Kjo jo vetëm do të ngrohë shtëpinë, por do krijojë një atmosferë paqe dhe shumë komode.
Postuar: 16 Shk
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: AKSESORET DEKORI SHTEPIA VINTAGE

Albtelecom
loading...
 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
FAF
Living

Digicom

Më të lexuarat

Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved