Aksesorët e duhur në shtëpi për një dekor Vintage   
Sillni sërish në shtëpi stilin dhe arredimin e gjyshërve tanë.
Nga ikub.al 16 Shk
 
0
0
Dekori vintage i shtëpisë është një nga trendet që do të pëlqehet këtë vit. Sigurisht që ai do të jetë i ndërthurur me stilin modern. Ja disa nga objektet vintage që mund ti riktheni sërish në shtëpi, për një stil të bukur, komod, të ngrohtë dhe mikpritës.
 
1-Ora e vjetër me zile. Zëvendësojeni alarmin e zgjimit në celulat me një orë me zile për më shumë stil dhe dekor unikë.
2-Jorganët me shumë tegela dhe ngjyra të ndryshme. Këto ta kthejnë një dhomë të ftohtë në një vend të ngrohtë dhe komod nga i cili nuk dëshironi më të largoheni.
3-Sëndukët e mëdhenj për mbajtjen e rrobave të ndryshme. Zgjidhni një sënduk me ngjyra dhe dizajno të bukura.
4-Tavolina ku kryhet makeup-i. Krijoni një kënd në dhomën e gjumit për një tavolinë të vogël me një pasqyrë të madhe. Në të vendosni të gjitha makeup-et dhe furçat e flokëve. Për më shumë stil zgjidhni një stol me detaje femërore dhe një abazhur vintage mbi tavolinë.
5-Riktheni çarçafët plot ngjyra duke e kthyer krevatin e gjumit në një vepër arti.
6-Riktheni sërish oxhakun në dhomën e ndenjës apo atë të gjumit. Kjo jo vetëm do të ngrohë shtëpinë, por do krijojë një atmosferë paqe dhe shumë komode.
Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.NBG bank
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Shtëpia dhe kopshti
Chez Moi
Klinika Vera-Virhov
Nëse do të kishit mundësinë të njihnit të ardhmen
(Do të donit ta mësoni?)

Ikub Promo
Bordo Revista
FILXHANI SOT

Ne jete duhet te keni gjithmonë shprese pasi çdo çast është ...
RECETA E DITES

Sallatë me karcof, karkaleca dhe asparagë
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Nuk e di pse parandiej ndarjen

Shfleto artikuj te tjere per: AKSESORET DEKORI SHTEPIA VINTAGE
Postuar nga: Kokonozi
ikub #:
1702160022
Reklame


Reklame
Abissnet


Reklame
DGA_BigBrother9