Kostumi i dhëndrit 2017, modele elegante dhe stile dedikuar atij   
Nder kostumet e dhëndrit 2017 kthehen tonalitete e errëta qe interpretojnë një stil me klasik për një look mashkullor.
Nga ikub.al 16 Shk
 
0
0
Nder kostumet e dhëndrit 2017 kthehen tonalitete e errëta qe interpretojnë një stil me klasik për një look mashkullor. Ne ditën e dasmës, firma te ndryshme zgjedhin te pasurojnë koleksionet e tyre me kostume te karakterizuar nga pëlhura damask dhe fantazi te rafinuar.
Shpesh motivet ton sur ton dekorojnë jelekët dhe kravatat apo detajet e vogla te xhaketës. Nder modelet regular fit dhe tipologjive me pantallona slim për një veshje me te freskët dhe rinore ja cilat janë detajet e propozimeve te reja për sa i përket kostumeve te dhëndrit për 2017.
 
Jeni ne kërkim te kostumit te dhëndrit për 2017? Modelet dedikuar atij për vitin e ri preferohen ne ngjyra te errëta. E zeze, blu dhe gri nxjerrin ne pah elegancën e siluetës mashkullore për ceremoni, nuk mungojnë edhe theks ngjyrash me delikate si grija perle.
Për sa i përket modeleve, kostumet e dhëndrit model drejte apo dopiopet është një zgjedhje e zakonshme se bashku me smoking.
 
Look i dhëndrit për 2017 shfaqet i sofistikuar dhe elegant. Shume brande synojnë për motive qe japin një pamje te bukur meshkujve.
Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.NBG bank
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Dasma
Chez Moi
Yasmine
Ikub Promo
Bordo Revista
FILXHANI SOT

Trashëgimia me e madhe qe prindërit mund t'iu lënë fëmijëve ...
RECETA E DITES

Shishqebap me karkaleca dhe brokoli
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Nuk e di pse parandiej ndarjen

Shfleto artikuj te tjere per: DHENDRI KOSTUMI MODELE
Postuar nga: a.k
ikub #:
1702160071
Reklame


Reklame
Oscal


Reklame
DGA_BigBrother9