Digicom
Digicom
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
 
Kostumi i dhëndrit 2017, modele elegante dhe stile dedikuar atij
 
Shperndaje
ikub#: 1702160071
Nder kostumet e dhëndrit 2017 kthehen tonalitete e errëta qe interpretojnë një stil me klasik për një look mashkullor.
Nder kostumet e dhëndrit 2017 kthehen tonalitete e errëta qe interpretojnë një stil me klasik për një look mashkullor. Ne ditën e dasmës, firma te ndryshme zgjedhin te pasurojnë koleksionet e tyre me kostume te karakterizuar nga pëlhura damask dhe fantazi te rafinuar.
Shpesh motivet ton sur ton dekorojnë jelekët dhe kravatat apo detajet e vogla te xhaketës. Nder modelet regular fit dhe tipologjive me pantallona slim për një veshje me te freskët dhe rinore ja cilat janë detajet e propozimeve te reja për sa i përket kostumeve te dhëndrit për 2017.
 
Jeni ne kërkim te kostumit te dhëndrit për 2017? Modelet dedikuar atij për vitin e ri preferohen ne ngjyra te errëta. E zeze, blu dhe gri nxjerrin ne pah elegancën e siluetës mashkullore për ceremoni, nuk mungojnë edhe theks ngjyrash me delikate si grija perle.
Për sa i përket modeleve, kostumet e dhëndrit model drejte apo dopiopet është një zgjedhje e zakonshme se bashku me smoking.
 
Look i dhëndrit për 2017 shfaqet i sofistikuar dhe elegant. Shume brande synojnë për motive qe japin një pamje te bukur meshkujve.


Ventouris
ventouris


Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: DHENDRI KOSTUMI MODELE

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Chez Moi
FAF
facile

Digicom

Më të lexuarat


Cineplexx
Teoren


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved