Digicom
Digicom
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
 
Letrat më të bukura për muret e shtëpisë në stilin shabby chic
 
Shperndaje
ikub#: 1702160043
Stili shabby chic është një nder te paktet element qe kombinoni ne mënyrë perfekte antiken dhe moderne duke i bere ambientet te sofistikuar por ne te njëjtën kohe edhe romantik.
Stili shabby chic është një nder te paktet element qe kombinoni ne mënyrë perfekte antiken dhe moderne duke i bere ambientet te sofistikuar por ne te njëjtën kohe edhe romantik.
Janë te shumta dekoracionet te cilat mund te zgjidhni për te krijuar një atmosferë te tille brenda mureve te shtëpisë, ne te vërtet letrat e murit kane një rol te rëndësishëm sepse arrijnë te zbukurojnë hapësirat boshe. Për këtë arsye po ju tregojmë letrat me te bukura te mureve ne stilin shabby chic.
 
1. Letra e murit shabby chic me damask bardhe e zi
Një nder letrat e murit me te bukura për veshjen e tyre është padyshim damasku bardhe e zi. Shume elegant qe te kujton stilin e viteve 70' por arrin te nxjerre ne pah edhe mobiliet moderne duke lejuar kombinimin modern dhe antik ne mënyrë unike.
 
2. Letra e murit shabby chic me efekt druri
Druri është një materiale i cili nuk mund te mungoje ne ambientet e arreduar ne stilin shabby chic. Përmban te gjitha cilësitë e duhura për këtë lloj ambienti sepse ngjyrat e tij përshtaten me çdo ambient.
 
3. Letra e murit shabby chic me lule
Ne dukje letra e murit me lule është shume delikate sepse arrijnë te japin një pamje elegante dhe klasi. Janë perfekte për tu kombinuar mbi te gjitha me mobilie antike apo moderne minimaliste.
 
4. Letra e murit shabby chic njëngjyrëshe
Tradicionale e cila nuk del kurrë nga moda është letra e murit njëngjyrëshe. Ekzistojnë ngjyra te shumta dhe ne variante te ndryshme te cilat janë nga ato minimal deri tek vintage. Letrat e  murit me efekt çimento janë perfekte nëse janë ne kontrast me mobilie moderne.


Ventouris
ventouris


Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: DEKOR LETRA MUR

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Chez Moi
FAF
facile

Digicom

Më të lexuarat


Cineplexx
Teoren


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved